MentalWay Michał Wawrzyniak

[et_pb_section][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_slider admin_label=”Slider” show_arrows=”on” show_pagination=”on” auto=”off” parallax=”off” parallax_method=”off”][et_pb_slide heading=”Raz dwa trzy” button_text=”raz dwa trzy” button_link=”#” background_color=”#ffffff” alignment=”center” background_layout=”dark” allow_player_pause=”off” image=”http://mentalway.pl/wp-content/uploads/2014/10/front1122.jpg” /][/et_pb_slider][et_pb_cta admin_label=”Wezwanie do działania” title=”Kalendarz wydarzeń” button_url=”#” button_text=”Sprawdź teraz” use_background_color=”on” background_color=”#d6a317″ background_layout=”dark” text_orientation=”left” module_id=”inline” /][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_testimonial admin_label=”Opinia” author=”Michał Wawrzyniak” url_new_window=”off” quote_icon=”on” use_background_color=”on” background_color=”#f5f5f5″ background_layout=”light” text_orientation=”left” /][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_image admin_label=”Obraz” src=”http://mentalway.pl/wp-content/uploads/2015/02/person1213.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” animation=”left” sticky=”off” /][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section fullwidth=”on” specialty=”off”][et_pb_fullwidth_header admin_label=”Nagłówek pełnej szerokości” title=”RAAAZ!” background_layout=”light” text_orientation=”left” /][/et_pb_section]

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK