Anti Burnout Set - Transmisja - potwierdź

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”28″ font_style=”bold” font_color=”%23ffffff” bottom_padding=”25″]Dziękujemy za zapis – teraz POTWIERDŹ swój adres email![/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”20″ font_color=”%23ffffff”]Wysłaliśmy do Ciebie adres email o temacie: „Potwierdź swój zapis na darmową transmisję!”. Znajdź go na swojej poczcie email i potwierdź chęć udziału w transmisji online z Anti Burnout Set.[/text_block]
— SPACER —

Jeżeli nie możesz znaleźć emaila potwierdzającego na swojej poczcie:

  • Sprawdź folder SPAM.
  • Sprawdź folder OFERTY.
  • Sprawdź folder SPOŁECZNOŚCI.
  • Jeżeli tam go nie znajdziesz, wyszukaj nazwy „MentalWay” na swojej poczcie.
— SPACER —

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK