Art of Dreaming LIVE++ EXTRA

Tutaj znajdziesz dodatkowe pliki do pobrania dla uczestników Art of Dreaming LIVE++

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

Pliki będą dostępne do pobrania jedynie w trakcie trwania szkolenia LIVE++.

[/text_block]

Pobierz designerskie tapety Art of Dreaming 3.0!

DZIEŃ 1 – AKT I

DZIEŃ 1 – AKT II

DZIEŃ 2 – AKT III

  • icon
    5. Case Study – Quentin Tarantino

    Reżyser i scenarzysta, który inspiruje się pop kulturą i filmami z kategorii B a nawet C. Jednak to nie przeszkadza mu w zdobywaniu najważniejszych nagród filmowych!

DZIEŃ 2 – AKT IV

  • icon
    6. Case Study – Tony Hsieh

    Przedsiębiorca, dla którego najważniejsze jest szczęście. Stworzył filozofię budowania biznesu, która jest fundamentem jednej z najpotężniejszych firm – ZAPPOS!

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK