Art of Dreaming 3.0 - DZIĘKUJEMY

Dziękujemy za zapis na transmisję ze szkolenia Art of Dreaming 3.0!

[text_block style=”style_1.png” align=”center” width=”700″]

DARMOWA TRANSMISJA odbędzie się w sobotę, 23 stycznia 2016, w godzinach 14:30-16:00 i w niedzielę, 24 stycznia 2016, w godzinach 12:30 – 14:00!

W dniu transmisji na ok. 1h przed rozpoczęciem wyślemy do Ciebie link z dostępem.

[/text_block]

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”14″ width=”700″]

Pamiętaj, że to transmisja z pełnego szkolenia. Zdarza się, że godziny transmisji przesuwają się o kilkanaście minut później ze względu na to, że wcześniejszy moduł może się przedłużyć. :)

[/text_block]

— SPACER —

Dlaczego dzisiaj neguje się marzycieli, których pomysły nadają kierunek światu?!

— SPACER —

Zalajkuj, aby dać znać swoim znajomym o darmowym szkoleniu i pokazać nam, że doceniasz wiedzę, jaką dostajesz! ?


— SPACER —

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”13″ font_color=”%23b5b5b5″ width=”940″]© Copyright 2016 – MentalWay Michał Wawrzyniak – All Rights Reserved[/text_block]
Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK