Art of Dreaming 3.0

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”28″ font_font=”Montserrat” font_color=”%23ffffff” font_shadow=”dark”]

Marzenia mogą być Twoim paliwem rakietowym lub kulą u nogi… Jak jest w Twoim przypadku?! Potrafisz je realizować?

[/text_block]

MARZENIE – BLOKADA?!

Nazwij to jak chcesz, ale każdy to przeżył i niesie ze sobą balast niezrealizowanego marzenia. I mocno tego żałuje… Czasami to powoduje, że blokujemy się na inne marzenia, a czasami tracimy radość z życia. Bywa, że to nasza urażona ambicja, bo raz czy drugi się nie udało.

Po prostu, z braku wiedzy o tym, jak to zrealizować, przestajesz marzyć, a w konsekwencji gnuśniejesz. A na pewno odczuwasz brak satysfakcji w wielu sferach życia! (Tylko nie mów, że Ciebie to nie dotyczy.)CZY…

— SPACER —

MARZENIE – PALIWO?

To coś, co każdy z nas kocha. Moment uniesienia, poczucie, że unosimy się nad ziemią, jesteśmy uskrzydleni! Konsekwencje?! Mamy coraz większy apetyt na życie, coraz więcej projektów się udaje i kolejne marzenia się urzeczywistniają.

Dlaczego?! Bo jakoś udało Ci się „złamać kod”, nabrałeś rozpędu, wiatru w żagle! Pytanie czy świadomie umiesz powtarzać ten proces, aby nie stracić rozpędu i nie zniechęcać się przeszkodami oraz wtopami.

To jak? Chcesz pójść jeszcze dalej?!


[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”36″ font_font=”Montserrat” font_style=”bold” font_color=”%23133155″]Co jeszcze możesz zrobić z marzeniami?![/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”30″ font_font=”Montserrat” font_style=”bold” font_color=”%23133155″]Gdybyś teraz spytał nas „Czy mogę się tego nauczyć?!”
… musielibyśmy odpowiedzieć, że TAK.[/text_block]
— SPACER —

Realizacji marzeń możesz się nauczyć!

Robimy to na 2-dniowym szkoleniu online Art of Dreaming. Michał Wawrzyniak przekazuje w tym czasie swoją obszerną wiedzę i bogate doświadczenie. Korzystając z nich zrealizował potężne wizje i marzenia, które wcześniej przez ponad 30 lat wydawały się dla niego niedostępne!arrow

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

Jednak przez lata analizując to, co działa i nie działa w procesie realizacji marzeń, Michał wyciągnął wnioski, które pozwoliły mu zmaksymalizować swoją skuteczność. Dzięki temu dzisiaj może przekazać Tobie sprawdzone schematy, a także pokazać, jak uniknąć błędów.

Ucząc się przez 2 dni sztuki realizacji marzeń poznasz setki inspirujących przykładów. Od spełniania drobnych rzeczy po potężne wizje zmieniające życie ludzi na świecie. Dowiesz się o firmach, których założyciel od pomysłu na siebie przeszedł drogę do wielomiliardowego przedsiębiorstwa. Ale zaczynał od zalążka marzenia w głowie!

Marzenia tak samo jak niemal wszystko, można poddać procesowi, który zmaksymalizuje szanse na realizację.

[/text_block]

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Montserrat”]

Podsumowując jednym zdaniem:
„Art of Dreaming” to zbiór najskuteczniejszych zasad i metod pozwalających na spełnienie od najmniejszych życzeń do potężnych wieloletnich marzeń.

[/text_block]

Chcę zobaczyć to szkolenie!

Zobacz zwiastun Art of Dreaming 3.0!

— SPACER —

<section id="bilety"></section>

3 sposoby, aby poznać i zastosować wiedzę z Art of Dreaming 3.0:

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”undefined” align=”center”]

ZAPIS VOD:
Czas trwania: ok. 9-10h | Czas dostępu: 365 dni | Ilość odtworzeń: NIELIMITOWANA

SKRYPT COACHINGOWY: Dostęp online do ćwiczeń coachingowych

Planowana data premiery: 8 lutego 2016

[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]


OK, przechodzę do zakupu!Przeniesiemy Cię do Sklepu MentalWay

— SPACER —

O prowadzącym

Michał Wawrzyniak

Założyciel MentalWay. Biznesmen, artysta, filantrop. Autor bestsellerowych książek: Guru Kultury i HejtoHolik oraz inicjator Milionowego Klubu Rozwoju MentalWay łączącego charytatywność i rozwój.

Od lat dąży do rozpowszechnienia idei rozwoju osobistego oraz polepszenia statusu życia ludzi nie tylko w Polsce, ale i na świecie – uczestnicy jego szkoleń przyjeżdżają oraz przylatują z 22 krajów świata.

Jako jeden z nielicznych miał możliwość osobistego poznania Sir Richarda Bransona oraz spędzenia z nim tygodnia na jego prywatnej wyspie Necker Island. W jego pracy oraz codziennych zajęciach przyświeca mu idea oraz życiowe motto „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko”.

Michał doskonale wie, że wszystko, co dzisiaj znamy, kiedyś było czyimś marzeniem. Jednak niewiele osób potrafi profesjonalnie podejść do marzeń, aby skutecznie i z determinacją je realizować! Tego właśnie uczy uczestników szkolenia Art of Dreaming.[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”26″ font_font=”Montserrat” font_color=”%23133155″]

Potrzebujesz jeszcze więcej powodów, aby zdecydować, że obejrzysz Art of Dreaming 3.0?! Zobacz kilka przykładów marzeń zrealizowanych przez Michała:

[/text_block]

Chcę obejrzeć Art of Dreaming 3.0!

— SPACER —

Art of Dreaming w liczbach:

3 edycje

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]szkolenia Art of Dreaming w 2013, 2014 roku (fizyczne) oraz 2016 roku (LIVE++)![/text_block]

24 webinary

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]o realizacji marzeń poprowadzone przez Michała Wawrzyniaka.[/text_block]

1415 OSÓB

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]765 na fizycznych edycjach i 650 na edycji 3.0![/text_block]

+2 719 osób online

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]Obejrzały darmowe fragmenty szkoleń na żywo![/text_block]

1330 osób

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]obejrzało Art of Dreaming LIVE w 2014 roku![/text_block]

EDYCJA 3.0

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]Zupełnie nowy program, rozszerzona wiedza i aktualne wnioski Michała Wawrzyniaka![/text_block]

Oglądam edycję 3.0!

[text_block style=”style_1.png” align=”center” top_padding=”100″]Copyright 2016 – MentalWay Michał Wawrzyniak – All Rights Reserved[/text_block]
Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK