Transmisja z eventu Business Lies

DARMOWA TRANSMISJA Z EVENTU BUSINESS LIES

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”20″ top_padding=”-20″]Dzisiaj tak ciężko jest w biznesie oddzielić iluzję od prawdy… Jak w takiej sieci biznesowych kłamstw zarabiać, rozwijać karierę, prowadzić biznes czy podejmować trafne decyzje?!

OGLĄDAJ TRANSMISJĘ: 4-5 lipca 2015 | Sobota: 14:30 – 16:00, Niedziela: 12:30 – 14:00[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”14″ font_style=”300″]Zapisując się na listę uczestników, weźmiesz darmowy udział w transmisji ONLINE darmowych modułów ze szkolenia Business Lies Michała Wawrzyniaka (4-5 lipca 2015).[/text_block]
Biorąc udział w darmowej transmisji z Business Lies dowiesz się:

  • Jak podejmować trafniejsze biznesowe decyzje?
  • Skąd wiedzieć, co jest naprawdę istotne w biznesie?
  • Jak uwolnić się od mamiących Cię kłamstw i schematów?
  • Jak rozpędzić swój biznes / karierę?
  • Skąd w biznesach bierze się tyle nieporozumień?

Kliknij poniżej i weź udział

[op_popup popup_width=”800″ popup_open_effect=”fade” popup_close_effect=”none” popup_open_speed=”fast” popup_close_speed=”normal” popup_border_color=”#ffffff” popup_border_size=”15″ popup_padding_top=”20″ popup_padding_bottom=”20″ popup_padding_left=”30″ popup_padding_right=”30″ pop_trigger_dontshow=”0″ pop_trigger_time=”0″ pop_exit_intent=”N” pop_dont_show_on_tablet=”N” pop_dont_show_on_mobile=”N” popup_id=”op_popup_id_1420491585852″]

[op_liveeditor_element data-style=””][custom_html][/custom_html][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements][/op_popup]

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK