Obejrzyj i sprawdź czego możesz się nauczyć

Wykorzystaj siłę tłumu!

Dołącz do darmowej transmisji z premierowej odsłony szkolenia Michała Wawrzyniaka - Crowd Effect i dowiedz się, jak efektywnie korzystać z CROWDFUNDINGU!

Darmowe fragmenty szkolenia obejrzysz
16-17 kwietnia 2016!

Sobota: 14:30 – 15:15 oraz 17:00 – 17:45
Niedziela: 12:30 – 13:15 oraz 15:00 – 15:45

Zobacz jak Michał Wawrzyniak zapowiada event Crowd Effect!

Czego nauczysz się ze szkolenia?!

  • Czym jest FINANSOWANIE SPOŁECZNE?
  • Jak zaprojektować i przeprowadzić swoją kampanię?
  • Poznasz przykłady udanych akcji.
  • Dowiesz się, jak trafić do wielu WSPIERAJĄCYCH?

O czym będzie Crowd Effect?

Na szkoleniu Crowd Effect Michał Wawrzyniak nauczy Cię, jak efektywnie korzystać z CrowdFundingu. Dowiesz się, w jaki sposób dotrzeć do odpowiednich ludzi i zainteresować ich Twoją ideą, wizją lub pomysłem. Nauczysz się, jak znaleźć FANÓW, którzy zechcą wesprzeć finansowo Twój projekt.

Nigdy nie wiesz, jaką kwotę uzbierasz, dlatego musisz dotrzeć do jak najszerszego grona potencjalnych wspierających. CrowdFunding to ogromna szansa na sukces, ale czy uda Ci się ją wykorzystać? Wiele drobnych wpłat może dać kwotę potrzebną do zrealizowania Twojego projektu. Dzięki pomocy innych ludzi, którzy uwierzą w Ciebie i Twój pomysł, osiągniesz swój cel. Zrobisz to dużo szybciej i łatwiej, niż gdybyś realizował go całkowicie samemu.

O prowadzącym

Michał Wawrzyniak

Michał Wawrzyniak - Założyciel MentalWay. Biznesmen, artysta, filantrop. Autor bestsellerowych książek: Guru Kultury i HejtoHolik oraz inicjator Milionowego Klubu Rozwoju MentalWay łączącego charytaywność i rozwój.

Od lat dąży do rozpowszechnienia idei rozwoju osobistego oraz polepszenia statusu życia ludzi nie tylko w Polsce, ale i na świecie - uczestnicy jego szkoleń przyjeżdżają oraz przylatują z 22 krajów świata. Jako jeden z nielicznych miał możliwość osobistego poznania Sir Richarda Bransona oraz spędzenia z nim tygodnia na jego prywatnej wyspie Necker Island. W jego pracy oraz codziennych zajęciach przyświeca mu idea oraz życiowe motto "Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko".

Michał od wielu lat wspiera różne akcje CrowdFundingowe. Konsekwentnie dąży do tego, aby świat dookoła niego pozytywnie się zmieniał, a ludzie się rozwijali. Wspierając zdolne osoby i ich projekty jednecześnie realizuje swoje idee. Potrafi wesprzeć zarówno finansowo, jak i biznesowo, przekazując swoje cenne know-how. O jego ogromnym zrozumieniu społecznego finansowania świadczy fakt, iż sam pobił podwójny rekord polskiego CrowdFundingu. Bez wątpienia jest osobą, która zna i rozumie potężne mechanizmy kierujące tłumem. Naucz się od Michała, jak zainteresować ludzi Twoim pomysłem!

Obejrzyj darmową transmisję z EVENTU
Crowd Effect!

Online | 16-17 kwietnia 2016

© Copyright 2016 - MentalWay Michał Wawrzyniak - All Rights Reserved