PROPAGANDA - klucz do wzmocnienia
Twojego biznesu?

Zapisz się na darmową transmisję
z Culture Guru 2.0 Live++

Online | 2-3 lipca 2016

Zobacz jak Michał Wawrzyniak zapowiada live++ Culture Guru!

Czego nauczysz się ze szkolenia?!

  • Jak wzmocnić CHARYZMĘ?
  • Jak zbudowac DREAM TEAM?
  • Jak przyciągnąć WYZNAWCÓW?
  • Jak zgromadzić APOSTOŁÓW?

O czym będzie Culture Guru?

Bestsellerowa wiedza, którą poznasz wprost od autora. Prawie 11 000 książek potwierdza, że wizjonerskie spojrzenie na świat ma realne zastosowanie. Więc również i Ty, po wzięciu udziału w darmowej transmisji, będziesz potrafić przemienić łatki, które ludzie Ci przyklejają, w sprawny marketing oraz biznes.

Poznaj dokładnie 6 etapów zawartych w książce „Guru Kultury” z zupełnie nowej perspektywy. Szersze wyjaśnienie pomoże Ci gładko przejść do natychmiastowego stosowania.

Podstawą tego szkolenia jest książka "Guru Kultu..ry", którą warto przeczytać przed!

O prowadzącym

Michał Wawrzyniak

Michał Wawrzyniak - Założyciel MentalWay. Biznesmen, artysta, filantrop. Autor bestsellerowych książek: Guru Kultury i HejtoHolik oraz inicjator Milionowego Klubu Rozwoju MentalWay łączącego charytaywność i rozwój.

Od lat dąży do rozpowszechnienia idei rozwoju osobistego oraz polepszenia statusu życia ludzi nie tylko w Polsce, ale i na świecie - uczestnicy jego szkoleń przyjeżdżają oraz przylatują z 22 krajów świata. Jako jeden z nielicznych miał możliwość osobistego poznania Sir Richarda Bransona oraz spędzenia z nim tygodnia na jego prywatnej wyspie Necker Island. W jego pracy oraz codziennych zajęciach przyświeca mu idea oraz życiowe motto "Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko".

Michał Wawrzyniak stał się Guru Kultu w chwili, kiedy sukces jego organizacji szkoleniowej MentalWay był tak duży, że hejterzy ochrzcili ją SEKTĄ. Cóż… tak silna i unikalna KULTura może kłuć w oczy ludzi zamkniętych w swoich ciasnych, ciemnych umysłach. Tak naprawdę Guru Kultu to prowokacja mająca na celu pokazanie, jak silną osobowością musisz być, aby stworzyć markę i kulturę organizacji, odporne na zmiany rynkowe oraz fochy, normalnie rozbijające zespoły pracowników i całe biznesy, kiedy sytuacja „wydaje się niepewna”

Obejrzyj darmową transmisję z LIVE++
Culture Guru!

Online | 2-3 lipca 2016

© Copyright 2016 - MentalWay Michał Wawrzyniak - All Rights Reserved