Czym jest CrowdFunding? LIVE

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”35″ font_style=”normal”]

Zobacz zapis wideo facebookowej transmisji na żywo!

[/text_block]

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”32″ font_style=”normal”]

Czym jest CROWDFUNDING?!

[/text_block]

— SPACER —

[custom_html]

[/custom_html]
— SPACER —

CHCESZ ZOBACZYĆ CAŁE SZKOLENIE
CROWD EFFECT?!

OBEJRZYJ CAŁE SZKOLENIE ONLINE!

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

Fragment szkolenia jest pełen cennej wiedzy i wskazówek, a to tylko półtorej do dwóch godzin z ponad dwudziestu.

Czy widzisz zatem, ile możesz wchłonąć w ciągu całych dwóch dni? Co więcej, jeśli nie masz takiej możliwości, nie musisz przyjeżdżać do Kalisza. Żeby zobaczyć całe szkolenie Crowd Effect wystarczy Ci dostęp do Internetu!

W cenie otrzymasz zapis VOD szkolenia oraz coachingowy kreator kampanii crowdfundingowych online.

[/text_block]

OGLĄDAM!

Przyjedź do Kalisza!

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

Złap bilet LAST MINUTE na event w Kaliszu! W cenie otrzymasz zapis VOD szkolenia oraz coachingowy kreator kampanii crowdfundingowych online.

[/text_block]

  • Poczuj unikalną ATMOSFERĘ Eventu.
  • Poznaj ludzi PODOBNYCH do siebie.
  • Ćwicz w GRUPIE i wymieniaj wnioski.
  • ZOBACZ Michała na żywo w akcji!

PRZYJEŻDŻAM!

Powtarzaj, utrwalaj i stwórz swoją kampanię crowdfundingową!

Dzięki zapisowi VOD możesz powtarzać szkolenie ile chcesz przez 365 dni. Pomoże Ci to utrwalić to, czego się nauczyłeś i sięgnąć do źródła w każdej chwili! Równolegle korzystając ze stworzonego przez nas Kreatora kampanii crowdfundingowych, krok po kroku, stworzysz swoją unikalną kampanię na bazie wiedzy ze szkolenia Crowd Effect.

Dzięki połączeniu obu sposobów nauki maksymalizujesz swoje szanse na efekty oraz osiągniesz je w najszybszym możliwym czasie!


KUPUJĘ!

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”20″]

Crowd Effect już 16 – 17 kwietnia!

[/text_block]

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”13″ font_color=”%23b5b5b5″ width=”940″]© Copyright 2016 – MentalWay Michał Wawrzyniak – All Rights Reserved[/text_block]
Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK