BONUS od Michała!

Warunki uczestnictwa w promocji:
Możesz wziąć udział w oferowanej promocji jeśli zdecydujesz się na wykonanie kolejnych kroków określonych w niniejszym regulaminie.

Otrzymanie dostępu VOD:
MentalWay oferuje Ci możliwość otrzymania bonusowego zapisu ze szkolenia San Marketino Trip 2 w formie VOD (plików video dostępnych wyłącznie przez internet za pośrednictwem platformy WayUp.pl).

Promocja jest ograniczona czasowo i trwa od 22 kwietnia do 25 kwietnia 2014.

Aby otrzymać San Marketino Trip 2 w formie VOD należy wykonać kolejno wszystkie poniższe kroki:

1. Wejść na stronę: www.mentalway.pl/czastkiprzyciagania

2. Dokonać zakupu książki „Cząstki Przyciągania” Natalii Hatalskiej (korzystając z powyższego linka partnerskiego)

3. Wejść na stronę: http://mentalway.pl/smt-bonus/

4. Podaj swoje dane, na które mamy nadać dostęp do produktu VOD San Marketino Trip (imię, nazwisko, email).

5. Po wpisaniu danych prześlemy na Twój adres email unikalny kod dostępu do produktu VOD San Marketino Trip (dostęp VOD na 365 dni).

Pakiet VOD / Zapis VOD – są to produkty w formie Video On Demand (wideo na żądanie) dostępne na platformie WayUp.pl, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ produkty są dostępne wyłącznie w formie online.

Postanowienia końcowe
Wyłączenie odpowiedzialności:
Uczestnictwo w promocji jest dobrowolne.
Niniejsza promocja nie łączy się z innymi.

W pozostałym zakresie, do spraw nieuregulowanych w niniejszych Zasadach zastosowanie ma Regulamin MentalWay dostępny na stronie http://sklep.mentalway.pl/regulamin oraz Regulamin WayUp.pl dostępny na stronie http://wayup.pl/regulamin

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK