Deal With NO event EXTRA

Tutaj znajdziesz dodatkowe pliki do pobrania dla uczestników DEAL WITH NO

Pobierz designerskie tapety Deal With NO

DZIEŃ 1 – AKT I

 • icon
  1. Case Study – Thomas Edison

  Jeden z największych wynalzaców wszechczasów spotkał się z wieloma, wieloma, naprawdę wieloma przeszkodami i odmowami na swojej drodze!

DZIEŃ 1 – AKT II

 • icon
  2. Case Study – Zbigniew Religa

  Słynny polski kardiochirurg, pionier przeszczepów serca, ratujących życie nie miał lekkiej drogi do przełomowego dokonania!

DZIEŃ 2 – AKT III

 • icon
  3. Case Study – BEYONCE

  Niekwestionowana ikona popkultury, nazywana też SUPERKOBIETĄ. Na swojej drodze pokonała wiele niedogodności, które zniechęciłyby mnóstwo osób.

DZIEŃ 2 – AKT IV

 • icon
  4. Michael Jordan

  Jednomyślnie wybrany na sportowca WSZECHCZASÓW, zdobył wiele tytułów mistrzowskich jako koszykarz i pobił mnóstwo rekordów. Jednak miał potężne problemy z dostaniem się do drużyny!

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK