Zobacz film "Decyzje bez odwrotu" z pierwszego dnia szkolenia

Pomyśl, co wydarzy się podczas dwóch dni, pełnych radzenia sobie z "NIE"!

Dołącz do darmowej transmisji z premierowej odsłony szkolenia Michała Wawrzyniaka - Deal With NO i dowiedz się, jak poradzić sobie z ODRZUCENIEM i ODMOWAMI!

Darmowe fragmenty szkolenia obejrzysz
27-28 lutego 2016!

Sobota: 14:30 – 15:15 oraz 17:30 – 18:15
Niedziela: 12:30 – 13:15 oraz 15:30 – 16:15

Michał Wawrzyniak opowiada
o Deal With NO

Czego nauczysz się ze szkolenia?!

  • ODMOWY i słowo "NIE" przestaną na Ciebie działać.
  • Lepiej poradzisz sobie z odrzuceniami.
  • Podniesiesz poziom swojej wytrwałości!
  • Nauczysz się odmawiać!

O czym będzie Deal With NO?

Jedno, krótkie słowo „NIE!” może spowodować, że porzucisz aspiracje, marzenia czy karierę tylko dlatego, że zabrakło Ci odporności na odrzucenie. A co, jeśli wytrzymanie tego jednego odrzucenia spowodowałoby prawdziwy przełom? Co gdybyśmy nauczyli się radzić sobie z NIE?

Przecież w chwili, kiedy przestaniesz przejmować się tym, że ktoś Ci odmówi lub coś Ci nie wyjdzie, możesz zacząć realizować siebie z dużo większą satysfakcją i wytrwałością! Podczas „Deal With NO” Michał pokaże Ci, jak radzić sobie z „NIE” i uodpornić się na jego działanie. A kto wie, może nawet jak to wykorzystać na plus dla siebie.

O prowadzącym

Michał Wawrzyniak

Michał Wawrzyniak - Założyciel MentalWay. Biznesmen, artysta, filantrop. Autor bestsellerowych książek: Guru Kultury i HejtoHolik oraz inicjator Milionowego Klubu Rozwoju MentalWay łączącego charytaywność i rozwój.

Od lat dąży do rozpowszechnienia idei rozwoju osobistego oraz polepszenia statusu życia ludzi nie tylko w Polsce, ale i na świecie - uczestnicy jego szkoleń przyjeżdżają oraz przylatują z 22 krajów świata. Jako jeden z nielicznych miał możliwość osobistego poznania Sir Richarda Bransona oraz spędzenia z nim tygodnia na jego prywatnej wyspie Necker Island. W jego pracy oraz codziennych zajęciach przyświeca mu idea oraz życiowe motto "Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko".

Michał zetknął się ze słowem „NIE” tysiące razy w swojej karierze. Na początku jako sprzedawca komputerów, a potem na wielu innych stanowiskach pracy. Jednak to nigdy nie powstrzymało go przed spektakularnymi rezultatami. Dzisiaj możesz się tego nauczyć. Dowiesz się także, jak TY możesz odmawiać, ponieważ nie możesz ciągle na wszystko się zgadzać!

Obejrzyj darmową transmisję z nowego eventu DEAL WITH NO!

Online | 27-28 lutego 2016

© Copyright 2016 - MentalWay Michał Wawrzyniak - All Rights Reserved