Obejrzyj fragment szkolenia
Dynamika Bogactwa 3.0

Udostępnij i zainspiruj swoich znajomych! 😉

DOWIEDZ SIĘ JAKI JEST TWÓJ PROFIL!

Co daje znajomość profilu?

  • Odkrywasz swoje MOCNE STRONY
  • Dostajesz PRECYZYJNE STRATEGIE
  • Dowiadujesz się jak tworzysz RELACJE
  • Poznajesz sposoby KOMUNIKACJI między profilami

Czym jest Dynamika Mentalności?

To 5000 lat nauki zamknięte w 20-minutowym teście, który pozwoli Ci odkryć Twoje naturalne FLOW. Nie jest to kolejny test osobowości, z którego nic nie wynika poza nadaniem łatki introwertyka czy ekstrawertyka. Dynamika Mentalności pozwala określić, którym z 8 profili jesteś i daje NAMACALNE przykłady i ścieżkę postępowania, dzięki którym wykorzystasz swoje naturalne predyspozycje na MAXA!

Pomyśl tylko, jak to jest, że niektóre rzeczy przychodzą Ci z lekkością i łatwością, a z innymi się męczysz? Czy nie lepiej byłoby odkryć swój talent i dziedzinę, w której nie dość, że wykorzystasz swoje umiejętności, to jeszcze będziesz to robić z przyjemnością?

To właśnie daje poznanie profilu Dynamiki Mentalności. Nie trać więcej czasu i energii na działanie wbrew swojej naturze!

ZOBACZ WSZYSTKIE OSIEM PROFILI!

arrow
WYKONAJ TEST!

O prowadzącym

Michał Wawrzyniak

Michał Wawrzyniak - Założyciel MentalWay. Biznesmen, artysta, filantrop. Autor bestsellerowych książek: Guru Kultury i HejtoHolik oraz inicjator Milionowego Klubu Rozwoju MentalWay łączącego charytaywność i rozwój.

Od lat dąży do rozpowszechnienia idei rozwoju osobistego oraz polepszenia statusu życia ludzi nie tylko w Polsce, ale i na świecie - uczestnicy jego szkoleń przyjeżdżają oraz przylatują z 22 krajów świata. Jako jeden z nielicznych miał możliwość osobistego poznania Sir Richarda Bransona oraz spędzenia z nim tygodnia na jego prywatnej wyspie Necker Island. W jego pracy oraz codziennych zajęciach przyświeca mu idea oraz życiowe motto "Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko".

Michał zbierał swoje doświadczenia i poglądy odnośnie związku przez lata. Zanim powstały szkolenia MentalMan i MentalWoman, nie miał zamiaru uczyć ludzi o związkach i relacjach. Za namową klientów jednak pojawiły się pierwsze skolenia tylko dla kobiet i dla mężczyzn. Perfect Couple stało się ich naturalną kontynuacją, aby nauczeni indywidualnie podstaw dwoje ludzi mogli razem przejść poziom wyżej.

© Copyright 2016 - MentalWay Michał Wawrzyniak - All Rights Reserved