Udało się!

Przy kolejnych wydarzeniach, zarówno tych online jak
i stacjonarnych wyślemy do Ciebie informacje :).

Damy również znać, gdy pojawią się darmowe materiały,
które regularnie wysyłamy do naszych fanów.

Aby mieć pewność, że nic cię nie ominie dodaj w swojej
skrzynce pocztowej adresy:
mailing@mentalway.pl oraz kontakt@mentalway.pl

Do zaufanych.

Możesz np. stworzyć specjalny folder, gdzie będziesz
otrzymywać wszystkie nasze wiadomości.

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia,
MentalWay Dream Team

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK