Zobacz zapowiedź szkolenia
 Free Brand!

Zbuduj markę i biznes na darmowych produktach!

Obejrzyj darmową transmisję i poznaj sprawdzone techniki i sposoby, dzięki którym zarobisz rozdając za darmo!

Otrzymasz od nas zapis wideo z dwóch modułów szkolenia Free Brand.

To aż 3h materiału wideo, pełnego treści!

Zobacz jak Michał Wawrzyniak zapowiada
Event Free Brand!

Czego nauczysz się ze szkolenia?!

  • CO dawać za darmo?
  • JAK rozdawać, aby nie stracić?
  • Jak ZYSKAĆ na rozdawaniu?
  • Jak przejść na poziom PREMIUM?

O czym będzie Free Brand?

Od zawsze przedsiębiorstwa modlą się o klientów płacących ceny premium i wydają krocie na pozyskanie takich klientów. Podczas kiedy można ten proces nie tylko ułatwić, ale również drastycznie obniżyć jego koszty! Nie mówiąc, że zaczyna się go budować, od czegoś całkowicie nie intuicyjnego.

Budując IMPERIUM SWOICH DARMOWYCH produktów umożliwisz ludziom pojawienie się w Twoim biznesie i sami będą chcieli stać się klientami. A stamtąd już krótka droga do zaproponowania im ceny premium, zamiast wymyślać kolejną promocję, na której tylko stracisz. Setki technik i pomysłów czekają na Ciebie na evencie.

O prowadzącym

Michał Wawrzyniak

Michał Wawrzyniak - Założyciel MentalWay. Biznesmen, artysta, filantrop. Autor bestsellerowych książek: Guru Kultury i HejtoHolik oraz inicjator Milionowego Klubu Rozwoju MentalWay łączącego charytaywność i rozwój.

Od lat dąży do rozpowszechnienia idei rozwoju osobistego oraz polepszenia statusu życia ludzi nie tylko w Polsce, ale i na świecie - uczestnicy jego szkoleń przyjeżdżają oraz przylatują z 22 krajów świata. Jako jeden z nielicznych miał możliwość osobistego poznania Sir Richarda Bransona oraz spędzenia z nim tygodnia na jego prywatnej wyspie Necker Island. W jego pracy oraz codziennych zajęciach przyświeca mu idea oraz życiowe motto "Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko".

Swoje wieloletnie doświadczenie biznesowe wykorzystuje umiejętnie ucząc ludzi z wielu branż, pomagając poukładać życie w jego wielu aspektach. Szerokie spektrum tematyczne w jakim się porusza i sam zgłębia wiedzę otwiera nieograniczone możliwości rozwoju i nauki z jego autorskich szkoleń w MentalWay.

Obejrzyj darmową transmisję z
 Eventu Free Brand!

Online | 5-6 listopada 2016

© Copyright 2016 - MentalWay Michał Wawrzyniak - All Rights Reserved