Zawody PrzyszłościCo nas czeka w niedalekiej przyszłości… ?

Thomas Frey (urodzony 9 Maja 1954) Dyrektor wykonawczy oraz Starszy Futurysta (to jest dopiero tytuł prawda ?)
na Instytucie DaVinci, znany jest z powiedzenia:

„60% z najlepszych zawodów kolejny dziesięcioleci NIE zostało jeszcze WYMYŚLONYCH”!.

Więc chyba najlepszym sposobem jest usiąść i nic nie robić, ponieważ kto wie, co się wydarzy. Lepiej od razu się załamać i opuścić ręce… czyż nie ?

Uważamy, że raczej nie.

Sądzimy, że im więcej się nad tym zastanowisz oraz im więcej spróbujesz przewidzieć, tym większe są TWOJE i nasze szanse, aby się utrzymać na fali. Zamiast zatonąć jak wiele z obecnych umierających zawodów.

A dwoma z zawodów przyszłości, według wszelkich sygnałów na niebie i ziemi będą:
I. Manager zarządzający Cyfrową Śmiercią
II. Prywatny Cyfrowy Asystent.

Pierwszy pomoże Ci zniknąć z sieci socjalnych (FB, G+, Twiter etc.) oraz pojawić się na nowo, z zupełnie innym Avatarem.

Drugi przebrnie przez miliony ciekawych aplikacji, żeby odpowiednio wyposażyć Twój datapad (w przyszłości urządzenie komunikacyjne, dużo bardziej zintegrowane z Twoim ubraniem oraz ciałem).

Jeśli chcesz poznać dużo więcej z takich Trendów, dobrze się pobawić w odgadywanie przyszłości, a przy okazji ZWIĘKSZYĆ swoje szanse na to, aby STABILNIE i dużo więcej ZARABIAĆ, to zapraszamy Cię na czwartkowy LIVE.

Future Expert z Michałem Wawrzyniakiem. Czwartek, godzina 19:00. Po zapisaniu się, wstęp DARMOWY.
Michał przewidział między innymi, już 5 lat temu, to co się wydarzy z branżą rozwoju w Polsce i… oto jesteśmy.

ZAPISZ SIĘ NA DARMOWE SZKOLENIE!

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK