KSIĄŻKA HEJTOHOLIK

W tej książce Michał Wawrzyniak zebrał esencję swojego bogatego doświadczenia z hejtem. Wielokrotnie spotkał się z nim na swojej drodze do sukcesu, skutecznie go tępiąc. Pomagał również bronić się przed nim wielu osobom oraz sam poddawał się jego działaniu w wysokich dawkach, aby się uodpornić.

Z tej książki dowiesz się, jakie są konsekwencje hejtu, z którym spotykasz się na co dzień, jak na niego reagować, jak zbudować swoją odporność. A także najważniejsze! Jak wykorzystać pracę hejterów na swoją korzyść i zacząć dzięki nim zarabiać!

Kupuję w przedsprzedażyi zgarniam bonusy!
Kupuję bilet

MILIONOWY KLUB ROZWOJU MENTALWAY

Obowiązkowy event dla każdego, kto che uczyć się w MentalWay! Tego dnia dowiesz się kim jesteśmy, czy się kierujemy i jaki jest nasz styl. Każdy, kto bierze udział w tym wydarzeniu może zdobywać bilety na eventy Michała Wawrzyniaka smsami oraz kupować je w najniższych cenach logistycznych!

Cena biletu to tylko 50 PLN. Potem będzie wzrastać, aż do 300 PLN!

Przyjedź na Milionowy Klub Rozwoju MentalWay – 11 października 2015:

  • Zdobywaj bilety o wartości kilkunastu tysięcy złotych.
  • Weź udział w premierze książki HEJTOHOLIK!
  • Zaplanuj cały rok rozwoju z Michałem Wawrzyniakiem.

MAD MIKE DAY

Możesz spędzić z Michałem czas, przeżyć przygodę oraz iść do kina!
GDZIE I KIEDY: niedziela, 24 maja, Wrocław

Zaczynamy od wspólnego udziału w biegu przetrwania Men Expert Survival Race, potem wspólny lunch (we własnym zakresie), a potem wieczorny seans filmu MAD MAX w klimatycznym kinie. Po seansie Michał poprowadzi godzinne wystąpienie podsumowujące wnioski z filmu i całego dnia.

Możesz dołączyć do nas na cały dzień lub wieczorem w kinie.

Kupuję

Wszystkie prawa zastrzeżone. MentalWay Michał Wawrzyniak. Regulamin dostępny w Sklepie (http://sklep.mentalway.pl/)