Czas na podsumowanie TRASY #HEJTBUSTERS!
Zobacz, ile udało się zrobić

Zwiększ swoją odporność i zostań HEJTBUSTEREM!

Dołącz do darmowej transmisji z wyczekiwanego szkolenia Michała Wawrzyniaka poświęconego książce Hejtoholik i dowiedz się, jak przeciwdziałać i przeciwstawić się HEJTEROM!

DARMOWA TRANSMISJA Z EVENTU #Hejtoholik:

Szkolenie odbędzie się 11-12 czerwca 2016
Godziny transmisji podamy wkrótce!

Zobacz jak Michał Wawrzyniak zapowiada event Hejtoholik!

Czego nauczysz się ze szkolenia?!

  • Jakie są PRZYCZYNY hejtu?
  • Jak sobie z nim PORADZIĆ?
  • Kiedy trzeba INTERWENIOWAĆ?
  • A kiedy lepiej ODPUŚCIĆ?

O czym będzie Hejtoholik?

Event poświęcony drugiej książce Michała Wawrzyniaka, na którym pokażemy, skąd bierze się hejt, jaka jest jego anatomia i jak najskuteczniej możesz mu przeciwdziałać. Lata doświadczeń (często bolesnych) zaowocowały powstaniem niesamowitego arsenału metod pozwalających Ci bronić się przed hejterami, a nawet na nich zarabiać!

Weź udział w transmisji zamień się w HEJTBUSTERA, czyli osobę, która ma umiejętności i odwagę, aby przeciwstawić się hejterom w każdej sytuacji! Czemu to ważne? Bo hejt w wielu przypadkach niszczy efekty każdej naszej pracy!

To szkolenie jest rozwinięciem książki Michała Wawrzyniaka "Hejtoholik". Jej lektura to podstawa!

O prowadzącym

Michał Wawrzyniak

Michał Wawrzyniak - Założyciel MentalWay. Biznesmen, artysta, filantrop. Autor bestsellerowych książek: Guru Kultury i HejtoHolik oraz inicjator Milionowego Klubu Rozwoju MentalWay łączącego charytaywność i rozwój.

Od lat dąży do rozpowszechnienia idei rozwoju osobistego oraz polepszenia statusu życia ludzi nie tylko w Polsce, ale i na świecie - uczestnicy jego szkoleń przyjeżdżają oraz przylatują z 22 krajów świata. Jako jeden z nielicznych miał możliwość osobistego poznania Sir Richarda Bransona oraz spędzenia z nim tygodnia na jego prywatnej wyspie Necker Island. W jego pracy oraz codziennych zajęciach przyświeca mu idea oraz życiowe motto "Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko".

By napisać książkę o hejcie Michał sam przeprowadził długie badania. Szukał ludzi, którzy zmierzyli się z hejtem i słuchał ich inspirujących historii. Sam wystawił się na hejt wchodząc w specyficzne środowiska, dzięki czemu zwiększył swoje zrozumienie tematu, wyciągając maksimum wniosków z różnych perspektyw. To wszystko pozwoliło stworzyć jedyną tak obszerną publikacje na temat hejtu.

Obejrzyj darmową transmisję z eventu
Hejtoholilk!

Online | 11-12 czerwca 2016

© Copyright 2016 - MentalWay Michał Wawrzyniak - All Rights Reserved