Event #HejtoHolik- EXTRA

Tutaj znajdziesz dodatkowe pliki do pobrania dla uczestników #HejtoHolik

CASE STUDIES

Bez powtarzania zapomnisz 80%wiedzy!

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″]Właśnie dlatego przygotujemy dla Ciebie zapis VOD oraz skrypt coachingowy w tak niskiej cenie. Wszystko po to, aby maksymalnie ułatwić Ci osiągnięcie efektów po szkoleniu!

  • Powtarzaj wiedzę! Wyciągaj nowe wnioski.
  • Zapis wideo w jakości HD.
  • Krótkie, łatwe do obejrzenia filmy.
  • Wzmocnij swoje efekty skryptem coachingowym do codziennej pracy.

[/text_block]

Dowiedz się więcej!

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK