Darmowy LIVE Hint Seeker!

Sobota, 26 listopada 2016

16:00 - 20:00

Naucz się efektywnie uczyć!

To absolutna podstawa wiedzy o wyciąganiu odpowiednich wniosków. Wiedza z tego szkolenia sprawi, że otworzy się przed Tobą możliwość udoskonalenia dosłownie WSZYSTKIEGO w Twoim życiu.

Czego nauczysz się ze szkolenia?!

  • Jakie są ODPOWIEDNIE wnioski?
  • Jakie są METODY wyciągania wniosków?
  • Po czym ROZPOZNAĆ, że wniosek jest wartościowy?
  • Jakie NAWYKI utrudniają Ci wyciąganie wniosków?

O czym będzie Hint Seeker?

Podczas Hint Seeker Michał Wawrzyniak będzie uczyć jak efektywnie wyciągać wnioski wszędzie, gdzie się da! Jak je kondensować, destylować spośród setek myśli i refleksji, by wydobyć to, co dla nas najważniejsze. To szkolenie absolutnie dla każdego! Wierzymy, że aby wycisnąć z życia i tego, czego się uczymy jak najwięcej, warto umieć znaleźć prawdziwą esencję. Dzięki temu nauczysz się skutecznie uczyć!

Uczysz się i robisz wszystko po to, aby WYCIĄGAĆ wnioski i dzięki nim stawać się lepszą wersją siebie - w życiu, biznesie i każdej innej dziedzinie. Poznaj więc sztukę ich destylacji, aby wyciągać te precyzyjne i odpowiednie, które sprawią, że pójdziesz do przodu. Wiedza z tego szkolenia sprawi, że otworzy się przed Tobą możliwość udoskonalenia dosłownie WSZYSTKIEGO. Pytanie bowiem, o czym myślisz na co dzień? Zdobędziesz klucz do tych drzwi czy pozwolisz, aby pozostały zamknięte?!

Zobacz jak Michał Wawrzyniak zapowiada Hint Seeker!

O prowadzącym

Michał Wawrzyniak

Założyciel MentalWay. Biznesmen, artysta, filantrop. Autor bestsellerowych książek: Guru Kultury i HejtoHolik oraz inicjator Milionowego Klubu Rozwoju MentalWay łączącego charytatywność i rozwój.

Od lat dąży do rozpowszechnienia idei rozwoju osobistego oraz polepszenia statusu życia ludzi nie tylko w Polsce, ale i na świecie - uczestnicy jego szkoleń przyjeżdżają oraz przylatują z 22 krajów świata. Jako jeden z nielicznych miał możliwość osobistego poznania Sir Richarda Bransona oraz spędzenia z nim tygodnia na jego prywatnej wyspie Necker Island. W jego pracy oraz codziennych zajęciach przyświeca mu idea oraz życiowe motto "Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko".

Swoje wieloletnie doświadczenie biznesowe wykorzystuje umiejętnie ucząc ludzi z wielu branż, pomagając poukładać życie w jego wielu aspektach. Szerokie spektrum tematyczne w jakim się porusza i sam zgłębia wiedzę otwiera nieograniczone możliwości rozwoju i nauki z jego autorskich szkoleń w MentalWay.

Obejrzyj darmowy LIVE
Hint Seeker!

Online | 26 listopada 2016

© Copyright 2016 - MentalWay Michał Wawrzyniak - All Rights Reserved