Ponadczasowy System Punktacji

Do tej pory miałeś wątpliwości, w jaki sposób zapunktować u Kobiety?
A może jako Kobieta, nie miałaś pewności jak „punktować” Faceta? 😉

Pozwól, aby Twoje wątpliwości zostały rozwiane, a problemy rozwiązane!

Przedstawiamy prastary, ponadczasowy – System Punktacji!
Chcesz Zapunktować? 😉

Krok 1.
Kliknij „lubię to” (+1 punkt)

Krok 2.
Zostaw swój komentarz na dole (+MILION punktów)


PS. Jeszcze nie wiemy, w jaki sposób będziemy premiowali punkty, ale jeżeli zdobędziesz MILION,
to może Twój Partner/Partnerka da Ci jakiś bonus ;).

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK