Więcej o Dynamice Bogactwa

Podczas XXII Klubu Rozwoju MentalWay usłyszysz mnóstwo odniesień Michała do Dynamiki Bogactwa. Podawane przez niego wnioski oraz obserwacja uczestników szkolenia pojawiających się na scenie same
w sobie dają Ci szerokie możliwości zastosowania tej wiedzy w życiu i biznesie.

Wiele osób oglądających szkolenie zadzwoniło do nas z pytaniem „Jak odkryć swój profil Dynamiki Bogactwa?”. Wystarczy wykonać kilkunasto-minutowy test, a dowiesz się, którym z 8 typów osobowości jesteś.

Cena: 359 PLN

Świadomość tego jakim jesteś PROFILEM oraz idąca za tym
WIEDZA i OBSERWACJE innych pozwolą Ci:

· Zrozumieć relacje z innymi osobami – każdy z profili ma swój temperament
i sposób pielęgnowania znajomości

· Odkryć Twoje życiowe FLOW – czyli dojście do tego, co wychodzi Ci najlepiej
i robienie tylko tego

· Poznać Twoją najkrótszą drogę do bogactwa – każdy z profili inaczej tworzy wartość i używa innych dźwigni, aby zarabiać więcej.

Kliknij tutaj, aby odkryć profil Dynamiki Bogactwa

Po wykonaniu testu otrzymasz od nas kilkudziesięcio-stronicowy raport PDF, w którym znajdziesz wszystkie najważniejsze wskazówki!
Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK