Info Inhibitor - Kolejne Kroki po transmisji

— SPACER —

KOLEJNE KROKI PO
TRANSMISJI

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”18″ font_color=”%23636363″]Sprawdź, jak możesz dalej rozwijać swój potencjał jako aktualny lub przyszły Ekspert![/text_block]
— SPACER —

— SPACER —

#1 NIEZBĘDNY WEBINAR

[text_block style=”undefined” align=”left”]

Czas dostępu: 365 dni
Czas trwania: 64 minuty
Ilość odtworzeń: NIELIMITOWANA

[/text_block]

Kupuję webinar!

— SPACER —

„Jak W Zaledwie 7 Dni Przygotować Swój Pierwszy Materiał?”

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]Na tym webinarze Michał Wawrzyniak w 64 minuty pokaże Ci swój schemat tworzenia materiału na produkt.

Możesz zacząć natychmiast po obejrzeniu VOD i wykonać 4 zaskakując proste kroki. Michał sam stosuje ten sposób od lat, tworząc dziesiątki produktów każdego roku. To najlepszy sposób na wyciągnięcie wiedzy z Twojej głowy![/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”24″]WARTOŚĆ: 300 PLN
CENA: 49 PLN[/text_block]

#2 Pakiet Info Inhibitor Home Study Edition

  • Zapis VOD szkolenia Info Inhibitor 3.0 (przedsprzedaż)
  • Zapis VOD szkolenia Info Inhibitor 2.0
  • Zapis VOD Ekspert Escalator LIVE+
  • Skrypt coachingowy z ćwiczeniami na 12 tygodni

Kupuję PAKIET!

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

Czas dostępu: 1 rok
Czas trwania: ponad 30h!
Ilość odtworzeń: NIELIMITOWANA

[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”28″]WARTOŚĆ: 6 434  PLN
CENA: 347 PLN[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

Info Inhibitor Home Study Edition to ze- staw pozwalający Ci pracować nad Twoją mentalnością EKSPERTA. To spowoduje, że zarabianie na wiedzy, opakowanie jej oraz budowanie pozycji Eksperta pojawią się błyskawicznie!

Pakiet zawiera skrypt z ćwiczeniami, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez wiedzę z Info Inhibitor, ułatwiając skutecz- nie zastosowanie jej. Zapisy VOD dadzą Ci OGROM wiedzy oraz technik do działania.

[/text_block]

— SPACER —

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK