PERFECT COUPLE LIVE++

20-22 maja 2016

Jedno z kultowych szkoleń Michała rozwijające jego ideę Idealnych Związków. Kiedy ją zrozumiesz i wesprzesz wiedzą, mentalnością oraz technikami ze szkolenia to niemal gwarantowane jest, że Twój obecny związek oraz relacje z ludźmi wejdą na wyższy poziom! Weź udział w tym LIVE++ niezależnie od tego czy jesteś w związku, czy singlem. To doskonale wzmocni fundamenty Waszej obecnej lub przyszłej miłości oraz nauczy Cię pielęgnować każdą inną relację. Pamiętaj, że przed tym warto i trzeba przerobić VOD z MentalWoman / MentalMan.


Kup bilet


HEJTOHLIK

11-12 czerwca 2016

Event poświęcony drugiej książce Michała Wawrzyniaka, na którym pokażemy, skąd bierze się hejt, jaka jest jego anatomia i jak najskuteczniej możesz mu przeciwdziałać. Lata doświadczeń (często bolesnych) zaowocowały powstaniem niesamowitego arsenału metod pozwalających Ci bronić się przed hejterami, a nawet na nich zarabiać! To pewne, że ten weekend zamieni Cię w HEJTBUSTERA, czyli osobę, która ma umiejętności i odwagę, aby przeciwstawić się hejterom w każdej sytuacji! Czemu to ważne? Bo hejt w wielu przypadkach niszczy efekty każdej naszej pracy!


Kup bilet


URBAN SAMURAI

27 czerwca - 1 lipca 2016

Ekstremalny obóz dla przywódców w postapokaliptycznej oprawie!
5-dniowy, ekstremalny obóz przetrwania w post apokaliptycznym mieście. Jedyna szansa na przeżycie i ocalenie swoich bliskich to zjednoczyć się, nauczyć walczyć i być sprytniejszym od pozostałym „mieszkańców” tego parszywego pustkowia... Zagrożenie wyciąga po Ciebie krwawe ręce wszędzie... walka o jedzenie, wodę pitną i bezpieczną kryjówkę. Okażesz się liderem i poprowadzisz swoich ludzi do wolności? A może pogrążysz ich, kiedy będą Cię najbardziej potrzebowali?


Kup bilet


CULT..URE GURU LIVE++

2-3 lipca 2016

Bestsellerowa wiedza, którą poznasz wprost od autora. Ponad 16 000 książek potwierdza, że wizjonerskie spojrzenie na świat ma realne zastosowanie. Więc również i Ty, po wzięciu udziału w tym LIVE++, będziesz potrafić przemienić łatki, które ludzie Ci przyklejają, w sprawny marketing oraz biznes. Poznaj dokładnie 6 etapów zawartych w książce „Guru Kultury” z zupełnie nowej perspektywy. Szersze wyjaśnienie pomoże Ci gładko przejść do natychmiastowego stosowania.


Kup bilet


WILL POWER

20-21 sierpnia 2016

Częściej chwalisz się za to, co robisz czy tłumaczysz się wymówkami?! Jak to jest, że siła woli u jednych jest tak potężna, a słaba u innych? Właśnie nad tym pytaniem i różnicami w najbardziej pikantnej formie zajmiesz się z Michałem podczas eventu „Will Power”. Dowiesz się, jak dbać o ten mentalny mięsień pozwalający podjąć, podtrzymać i kontynuować każdą decyzję, zamiast tkwić w osłabieniu, niepozwalającym Ci dokończyć nawet najważniejszych obowiązków. Dokładnie tak! Dowiesz się, jak ćwiczyć silną wolę jak mięsień, zwielokrotniając swoje sukcesy!


Kup bilet


Milionowy Klub Rozwoju MentalWay 2016

25 września 2016

O co chodzi z Milionowym Klubem Rozwoju MentalWay?

W tym roku Milionowy Klub Rozwoju MentalWay będzie największym Eventem rozwoju osobistego w Polsce, zorganizowanym przez jednego polskiego mówcę!

Jak co roku Michał Wawrzyniak organizuje ten event, aby dać szansę tym, których nie stać na rozwój osobisty. Na nadchodzący Milionowy Klub przyjedzie do Kalisza 3000 osób!

Bilet daje Ci możliwość wzięcia udziału w:
- Zdobyciu szkoleń Michała na 2017 rok w cenach minimalnych.
- Show edukacyjnym, jakiego jeszcze nie było.
- Dowiedzieć się, kim jesteśmy i jakie jest nasze podejście, zanim zainwestujesz więcej w rozwój z nami.


Kup bilet


LIFE FLOW DYNAMICS LIVE++

15-16 października 2016

Ostatnio modne pojęcie FLOW, z którego finalnie nic nie płynie zostanie dla Ciebie raz na zawsze wytłumaczone. A Michał pokaże Ci jak przebywać w strefie FLOW i korzystać z tego stanu. Sam od wielu lat szuka najefektywniejszych sposobów na pracę we FLOW dla siebie i swoich klientów. Stan ten daje dostęp do wydajności i kreatywności spoza skali większości osób. Dzisiaj może pokazać Ci konkretne nawyki (wyzwalacze FLOW), powodujące, że nauczysz się wchodzić w ten stan na zawołanie! Szybciej, łatwiej i przyjemniej. Kto nie chciałby tak pracować i funkcjonować na co dzień?


Kup bilet


FREE BRAND

5-6 listopada 2016

Od zawsze przedsiębiorstwa modlą się o klientów płacących ceny premium i wydają krocie na pozyskanie takich klientów. Podczas kiedy można ten proces nie tylko ułatwić, ale również drastycznie obniżyć jego koszty! Nie mówiąc, że zaczyna się go budować, od czegoś całkowicie nie intuicyjnego. Budując IMPERIUM SWOICH DARMOWYCH produktów umożliwisz ludziom pojawienie się w Twoim biznesie i sami będą chcieli stać się klientami. A stamtąd już krótka droga do zaproponowania im ceny premium, zamiast wymyślać kolejną promocję, na której tylko stracisz. Setki technik i pomysłów czekają na Ciebie na evencie „FREE BRAND”.


Kup bilet


HINT SEEKER

26-27 listopada 2016

Nauka dla nauki mija się z celem, jakikolwiek by nie był. Uczysz się i robisz wszystko po to, aby WYCIĄGAĆ wnioski i dzięki nim stawać się lepszą wersją siebie - w życiu, biznesie i każdej innej dziedzinie. Poznaj sztukę destylacji wniosków, aby wyciągać te precyzyjne i odpowiednie, które sprawią, że pójdziesz do przodu. Wiedza z tego eventu sprawi, że otworzy się przed Tobą możliwość udoskonalenia dosłownie WSZYSTKIEGO. Pytanie bowiem o czym myślisz na co dzień? Zdobędziesz klucz do tych drzwi czy pozwolisz, aby pozostały zamknięte?! Myśl, ale wnioski muszą prowadzić do…


Kup bilet


Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK