WILL POWER

20-21 sierpnia 2016

Częściej chwalisz się za to, co robisz czy tłumaczysz się wymówkami?! Jak to jest, że siła woli u jednych jest tak potężna, a słaba u innych? Właśnie nad tym pytaniem i różnicami w najbardziej pikantnej formie zajmiesz się z Michałem podczas eventu „Will Power”. Dowiesz się, jak dbać o ten mentalny mięsień pozwalający podjąć, podtrzymać i kontynuować każdą decyzję, zamiast tkwić w osłabieniu, niepozwalającym Ci dokończyć nawet najważniejszych obowiązków. Dokładnie tak! Dowiesz się, jak ćwiczyć silną wolę jak mięsień, zwielokrotniając swoje sukcesy!


Dowiedz się więcej


LIFE FLOW DYNAMICS LIVE++

15-16 października 2016

Ostatnio modne pojęcie FLOW, z którego finalnie nic nie płynie zostanie dla Ciebie raz na zawsze wytłumaczone. A Michał pokaże Ci jak przebywać w strefie FLOW i korzystać z tego stanu. Sam od wielu lat szuka najefektywniejszych sposobów na pracę we FLOW dla siebie i swoich klientów. Stan ten daje dostęp do wydajności i kreatywności spoza skali większości osób. Dzisiaj może pokazać Ci konkretne nawyki (wyzwalacze FLOW), powodujące, że nauczysz się wchodzić w ten stan na zawołanie! Szybciej, łatwiej i przyjemniej. Kto nie chciałby tak pracować i funkcjonować na co dzień?


Kup bilet


FREE BRAND

5-6 listopada 2016

Od zawsze przedsiębiorstwa modlą się o klientów płacących ceny premium i wydają krocie na pozyskanie takich klientów. Podczas kiedy można ten proces nie tylko ułatwić, ale również drastycznie obniżyć jego koszty! Nie mówiąc, że zaczyna się go budować, od czegoś całkowicie nie intuicyjnego. Budując IMPERIUM SWOICH DARMOWYCH produktów umożliwisz ludziom pojawienie się w Twoim biznesie i sami będą chcieli stać się klientami. A stamtąd już krótka droga do zaproponowania im ceny premium, zamiast wymyślać kolejną promocję, na której tylko stracisz. Setki technik i pomysłów czekają na Ciebie na evencie „FREE BRAND”.


Kup bilet


HINT SEEKER

26-27 listopada 2016

Nauka dla nauki mija się z celem, jakikolwiek by nie był. Uczysz się i robisz wszystko po to, aby WYCIĄGAĆ wnioski i dzięki nim stawać się lepszą wersją siebie - w życiu, biznesie i każdej innej dziedzinie. Poznaj sztukę destylacji wniosków, aby wyciągać te precyzyjne i odpowiednie, które sprawią, że pójdziesz do przodu. Wiedza z tego eventu sprawi, że otworzy się przed Tobą możliwość udoskonalenia dosłownie WSZYSTKIEGO. Pytanie bowiem o czym myślisz na co dzień? Zdobędziesz klucz do tych drzwi czy pozwolisz, aby pozostały zamknięte?! Myśl, ale wnioski muszą prowadzić do…


Kup bilet