Dziękujemy za udział w podwójnym LIVE+!

Jeżeli chcesz więcej podobnej wiedzy, sprawdź, co dla Ciebie mamy!

#1 Guru Kultu..ry + HEJTOHOLIK
* Buy 1 Get 1 FREE *

Tylko teraz Michał Wawrzyniak do książki „Guru Kultu..ry” sprezentuje Ci książkę „Hejtoholik”! Brzmi dobrze? 🙂

Buy 1 Get 1 FREE to doskonały pomysł na świąteczny prezent - dla siebie lub bliskich.

GURU KULTU..RY:

Budując w sobie potężną charyzmę; gromadząc lojalnych fanów i zmieniając ich w fanatycznych ambasadorów, prowadzonych przez dream team wybranych apostołów.

To wszystko owiń dookoła swojej idei oraz osobistych wartości i rozprzestrzeń na cały świat za pomocą silnej propagandy. Budując sukcesywnie swoją markę, zacznij uwalniać się od hejterstwa, braku wiary w siebie, a także wszech otaczającej cię szarzyzny!

HEJTOHOLIK:

Wszyscy doskonale wiemy, że wokół nas żyją ludzie głupi, bezduszni i agresywni. Dlaczego pokornie zgadzamy się na ich obecność w swoim otoczeniu? Nie możemy ich wyeliminować, ale czy naprawdę mamy pozwolić, by zdominowali nas na amen? Może warto otworzyć oczy i coś z tym zrobić?

Kupuję książkę i odbieram drugą!Buy 1 Get 1 FREE

#2 KSIąŻKA: Tworzenie Modeli Biznesowych

Książka, z której korzystamy w MentalWay dzięki inspiracji Michała Wawrzyniaka. Zawiera MNÓSTWO skutecznych strategii biznesowych. Każda z nich jest omówiona w obrazowy sposób i możliwa do zastosowania w każdym biznesie. TY musisz znaleźć jedynie sposób, jak chcesz jej użyć.

Dowiesz się z niej m.in o Mapie Empatii. 

Co mówią o niej sami autorzy?

Przewodnik dla wizjonerów, ludzi pragnących wyznaczać własne zasady gry i tych, którzy chcą podważać status quo — dla ludzi, którzy myślą o projektowaniu przedsiębiorstw przyszłości lub zmianie przestarzałych modeli biznesowych!

Alexander Osterwalder, Yves Pigneur
Kupuję Podręcznik Wizjonera!Zapraszamy do OnePress

Webinar San Marketino Trip 1

Zdobądź 15 skondensowanych strategii z jednego z TOP 10 najważniejszych konferencji w 2013 r., wg amerykańskiego Forbes. Esencja z tej wyprawy i przedestylowana wiedza, przełożona na polskie warunki może być Twoja.

Kupuję webinar na VOD!

Czas dostępu: 1 rok
Czas trwania: 91 minut
Ilość odtworzeń: NIELIMITOWANA

Webinar Underground
Washington DC

Sprawdź, jak prowadzić prawdziwy marketing i dbać o relacje z otoczeniem. Wykorzystaj gotowe strategie do użycia oraz mapę empatii. Dowiedz się, jak zatroszczyć się przez 100 pierwszych dni o swojego Klienta.

Kupuję webinar na VOD!

Czas dostępu: 365 dni
Czas trwania: 86 minut
Ilość odtworzeń: NIELIMITOWANA

NMNS 3: System zmiany klienta w Ambasadora

Trzeci sezon Neuro Marketing & Neuro Sales skupiony jest wokół Systemu Zmiany Klienta w Ambasadora tak, aby każdy mógł dowiedzieć się, w jaki sposób wyzwolić potencjał marketingowo-sprzedażowy wśród swoich obecnych klientów. Jeżeli zastanawiasz się, w jaki sposób Michał robi to w swoim biznesie, to koniecznie zainwestuj w to szkolenie.

Naucz się wzbudzać emocje, znajdź prawdziwych Fanów Twojej marki, bądź unikalny i nie daj się konkurencji. Jak? Poznaj wydajne techniki usprawniające marketing oraz ułatwiające sprzedaż.

Kupuję na VOD

NMNS 7: Tworzenie i Wyzwalanie Nawyków u Klientów

NAWYKI powodują, że efekty wzrastają, maleją lub wcale ich nie ma. Zależy to od jakości nawyku i tego dokąd on prowadzi.

Pierwszą reakcją może być zaakceptowanie porażki i szukanie wymówek lub mobilizacja do osiągnięcia sukcesu.

A jakie nawyki związane z Twoja marką mają Twoi klienci?!  Czy myślą o Tobie i kupują, nawet kiedy aktywnie im nie sprzedajesz?

Poznaj strategie, które pomogą Ci tworzyć właściwe nawyki zakupowe u swoich obecnych i przyszłych Klientów!

Wiedza bezcenna szczególnie dla osób zajmujących się marketingiem, sprzedażą oraz prowadzących biznes.

Kupuję na VOD