KTO CI UKRADŁ MARZENIA?!

Nadchodzi nowa książka Michała Wawrzyniaka

ZAPISZ SIĘ, ABY OTRZYMAĆ SZANSĘ KUPIENIA JEJ W PRZEDSPRZEDAŻY NA KILKA MIESIĘCY PRZED INNYMI:

Daj znać swoim znajomym o tym newsie!

O czym będzie czwarta książka
Michała Wawrzyniaka?!

  • Rozwinięcie idei #1000 marzeń!
  • Jak wybierać marzenia, które zrealizujesz?
  • Metody realizacji marzeń.
  • Inspirujące przykłady z Polski i świata
  • Uwolnienie swojego potencjału!

Idea #1000 marzeń oraz sposoby na ich realizację towarzyszą Michałowi od początku MentalWay. Ziarna, z których wykiełkowały i wyrosły zostały zasiane już w młodości. Nic więc dziwnego, że ponad 25 lat doświadczeń, wiele eventów poświęconych marzeniom oraz setki spełnionych marzeń teraz zostaną przelane na papier. Aby każdy mógł sięgnąć po to, czego pragnie!

Zobacz 2 filmy o marzeniach:

[18+] Kto Ci ukradł marzenia?!

#1000marzeń i #CrowdDreaming

O autorze

Michał Wawrzyniak

Michał Wawrzyniak AKA Kołcz Majk - Założyciel MentalWay. Biznesmen, artysta, filantrop. Autor superbestsellerów Guru Kultury i HejtoHolik oraz bestsellera Nie interesuje mnie bycie zwykłym człowiekiem. Inicjator Milionowego Klubu Rozwoju MentalWay łączącego charytaywność i rozwój.

Od lat dąży do rozpowszechnienia idei rozwoju osobistego oraz polepszenia statusu życia ludzi nie tylko w Polsce, ale i na świecie - uczestnicy jego szkoleń przyjeżdżają oraz przylatują z 25 krajów świata. Jako jeden z nielicznych miał możliwość osobistego poznania Sir Richarda Bransona oraz spędzenia z nim tygodnia na jego prywatnej wyspie Necker Island. W jego pracy oraz codziennych zajęciach przyświeca mu idea oraz życiowe motto "Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko".

Swoje wieloletnie doświadczenie biznesowe, wykorzystuje, umiejętnie ucząc ludzi z wielu branż, pomagając poukładać życie w jego wielu aspektach. Szerokie spektrum tematyczne w jakim się porusza i sam zgłębia wiedzę otwiera nieograniczone możliwości rozwoju i nauki z jego autorskich szkoleń w MentalWay.