Dziękujemy za zapis na transmisję ze szkolenia
Life FLOW Dynamics 2.0 LIVE++!

DARMOWA TRANSMISJA odbędzie się 15-16 października 2016!

ZACZYNAMY o godzinie 12:00!

W dniu transmisji na ok. 1h przed rozpoczęciem wyślemy do Ciebie link z dostępem.

Pamiętaj, że to transmisja z pełnego szkolenia. Zdarza się, że godziny transmisji przesuwają się o kilkanaście minut później ze względu na to, że wcześniejszy moduł może się przedłużyć. 🙂

Pokaż nam, że doceniasz to, co robimy i udostępnij informacje o transmisji! Dzięki temu więcej osób skorzysta z tej szansy. 🙂

Jak wycisnąć jeszcze więcej?!

OBEJRZYJ CAŁE SZKOLENIE ONLINE!

Fragment szkolenia jest pełen cennej wiedzy i wskazówek, a to tylko półtorej do dwóch godzin z ponad 10!

Czy widzisz zatem, ile możesz wchłonąć w ciągu całych trzech dni? Co więcej, jeśli nie masz takiej możliwości, nie musisz przyjeżdżać do Kalisza. Żeby zobaczyć całe szkolenie Life Flow Dynamics 2.0 wystarczy Ci dostęp do Internetu!

W cenie otrzymasz zapis VOD szkolenia oraz skrypt coachingowy do codziennych ćwiczeń online. Do wyboru w wersji elektronicznej lub drukowanej.

KUPUJĘ Udział w LIVE++ oraz skrypt DRUKOWANY
KUPUJĘUdział w LIVE++ oraz skrypt CYFROWY

Powtarzaj i utrwalaj zdobytą wiedzę!

Dzięki zapisowi VOD możesz powtarzać szkolenie ile chcesz przez 365 dni. Pomoże Ci to utrwalić to, czego się nauczyłeś i sięgnąć do źródła w każdej chwili! Równolegle korzystając ze stworzonego przez nas skryptu coachingowego do codziennej pracy w wersji online lub drukowanej, szybciej i łatwiej zastosujesz nową wiedzę.

Pakiet Home Study Edition to ścieżka rozwoju, której zaufały już tysiące uczestników szkoleń! To właśnie dzięki temu nasi klienci mają tak spektakularne efekty.

Dzięki połączeniu obu sposobów nauki maksymalizujesz swoje szanse na efekty oraz osiągniesz je w najszybszym możliwym czasie!

KUPUJĘSkrypt DRUKOWANY
KUPUJĘSkrypt CYFROWY

© Copyright 2016 - MentalWay Michał Wawrzyniak - All Rights Reserved