Life Flow Dynamics 2.0 - DZIĘKUJEMY

Dziękujemy za zapis na transmisję ze szkolenia
Life FLOW Dynamics 2.0 LIVE++!

[text_block style=”style_1.png” align=”center” width=”700″]

DARMOWA TRANSMISJA odbędzie się 15-16 października 2016!

ZACZYNAMY o godzinie 12:00!

W dniu transmisji na ok. 1h przed rozpoczęciem wyślemy do Ciebie link z dostępem.

[/text_block]

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”14″ width=”700″]

Pamiętaj, że to transmisja z pełnego szkolenia. Zdarza się, że godziny transmisji przesuwają się o kilkanaście minut później ze względu na to, że wcześniejszy moduł może się przedłużyć. ?

[/text_block]

— SPACER —

Pokaż nam, że doceniasz to, co robimy i udostępnij informacje o transmisji! Dzięki temu więcej osób skorzysta z tej szansy. ?


— SPACER —

— SPACER —

Jak wycisnąć jeszcze więcej?!

— SPACER —

— SPACER —

OBEJRZYJ CAŁE SZKOLENIE ONLINE!

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

Fragment szkolenia jest pełen cennej wiedzy i wskazówek, a to tylko półtorej do dwóch godzin z ponad 10!

Czy widzisz zatem, ile możesz wchłonąć w ciągu całych trzech dni? Co więcej, jeśli nie masz takiej możliwości, nie musisz przyjeżdżać do Kalisza. Żeby zobaczyć całe szkolenie Life Flow Dynamics 2.0 wystarczy Ci dostęp do Internetu!

W cenie otrzymasz zapis VOD szkolenia oraz skrypt coachingowy do codziennych ćwiczeń online. Do wyboru w wersji elektronicznej lub drukowanej.

[/text_block]

KUPUJĘ Udział w LIVE++ oraz skrypt DRUKOWANY

— SPACER —

KUPUJĘUdział w LIVE++ oraz skrypt CYFROWY

— SPACER —

— SPACER —

Powtarzaj i utrwalaj zdobytą wiedzę!

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

Dzięki zapisowi VOD możesz powtarzać szkolenie ile chcesz przez 365 dni. Pomoże Ci to utrwalić to, czego się nauczyłeś i sięgnąć do źródła w każdej chwili! Równolegle korzystając ze stworzonego przez nas skryptu coachingowego do codziennej pracy w wersji online lub drukowanej, szybciej i łatwiej zastosujesz nową wiedzę.

Pakiet Home Study Edition to ścieżka rozwoju, której zaufały już tysiące uczestników szkoleń! To właśnie dzięki temu nasi klienci mają tak spektakularne efekty.

Dzięki połączeniu obu sposobów nauki maksymalizujesz swoje szanse na efekty oraz osiągniesz je w najszybszym możliwym czasie!

[/text_block]

— SPACER —

— SPACER —

KUPUJĘSkrypt DRUKOWANY

— SPACER —

KUPUJĘSkrypt CYFROWY

— SPACER —

— SPACER —

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”13″ font_color=”%23b5b5b5″ width=”940″]© Copyright 2016 – MentalWay Michał Wawrzyniak – All Rights Reserved[/text_block]
Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK