Zobacz zapowiedź szkolenia Life Flow Dynamics 2.0!

Obejrzyj transmisję
i wyzwól swoje FLOW!

Dołącz do darmowej transmisji ze szkolenia i dowiedz się,
jak osiągnąć i korzystać ze stanu FLOW!

Darmowe transmisje już się odbyły. Zapisz się, a my udostępnimy Ci wideo z obu bezpłatnych modułów!

Zobacz jak Michał Wawrzyniak zapowiada
Life Flow Dynamics 2.0 LIVE++!

Czego nauczysz się ze szkolenia?!

  • Czym jest stan FLOW?
  • Jak w niego wejść na ZAWOŁANIE?
  • Jak KORZYSTAĆ z tego stanu?
  • Jakie są jego WYZWALACZE?

O czym będzie Life Flow Dynamics?

Ostatnio modne pojęcie FLOW, z którego finalnie nic nie płynie, zostanie dla Ciebie raz na zawsze wytłumaczone. A Michał pokaże Ci jak przebywać w strefie FLOW i korzystać z tego stanu. Sam od wielu lat szuka najefektywniejszych sposobów na pracę we FLOW dla siebie i swoich klientów.

Stan ten daje dostęp do wydajności i kreatywności spoza skali większości osób. Dzisiaj może pokazać Ci konkretne nawyki (wyzwalacze FLOW), powodujące, że nauczysz się wchodzić w ten stan na zawołanie! Szybciej, łatwiej i przyjemniej. Kto nie chciałby tak pracować i funkcjonować na co dzień?

O prowadzącym

Michał Wawrzyniak

Michał Wawrzyniak - Założyciel MentalWay. Biznesmen, artysta, filantrop. Autor bestsellerowych książek: Guru Kultury i HejtoHolik oraz inicjator Milionowego Klubu Rozwoju MentalWay łączącego charytaywność i rozwój.

Od lat dąży do rozpowszechnienia idei rozwoju osobistego oraz polepszenia statusu życia ludzi nie tylko w Polsce, ale i na świecie - uczestnicy jego szkoleń przyjeżdżają oraz przylatują z 22 krajów świata. Jako jeden z nielicznych miał możliwość osobistego poznania Sir Richarda Bransona oraz spędzenia z nim tygodnia na jego prywatnej wyspie Necker Island. W jego pracy oraz codziennych zajęciach przyświeca mu idea oraz życiowe motto "Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko".

Swoje wieloletnie doświadczenie biznesowe wykorzystuje umiejętnie ucząc ludzi z wielu branż, pomagając poukładać życie w jego wielu aspektach. Szerokie spektrum tematyczne w jakim się porusza i sam zgłębia wiedzę otwiera nieograniczone możliwości rozwoju i nauki z jego autorskich szkoleń w MentalWay.

Obejrzyj darmową transmisję z
 Life Flow Dynamics LIVE++!

Online | 15-16 października 2016

© Copyright 2016 - MentalWay Michał Wawrzyniak - All Rights Reserved