Life Auto Pilot

Mamy dla Ciebie kilka ważnych informacji, które albo sprawią,
że spotkamy się niedługo w Kaliszu, albo spotkamy się na darmowej
transmisji ze szkolenia Life Auto Pilot!

Nie możesz być fizycznie? Niedługo pojawią się szczegóły dotyczące transmisji
i każdy będzie mógł obejrzeć dwa fragmenty online!
ZAPISZ SIĘ TUTAJ
2 szkolenia: zapis VOD LAP 1.0 + preorder VOD LAP 2.0
Wartość Pakietu: 594 PLN

Cena promocyjna: 297 PLN

KLIKNIJ TUTAJ, ABY KUPIĆ
Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK