LIVE++ w studio!

— SPACER —

Przyjedź do studia MentalWay

na Life Flow Dynamics 2.0 LIVE++!

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”26″ font_style=”normal” font_color=”%23ffffff”]Doświadcz, co oznacza praca w ekskluzywnej grupie na
wyciągnięcie ręki od Michała Wawrzyniaka[/text_block]
— SPACER —

Przyjeżdżam do studia!

Czym jest LIVE++?

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

Szkolenie LIVE++ to edukacyjne show Michała Wawrzyniaka transmitowane na żywo przez internet dla setek lub tysięcy osób. Jednak wąska grupa (max. 20 osób) może przyjechać na to szkolenie do naszego studia i doświadczyć go na żywo!

Normalnie szkolenia stacjonarne prowadzone przez Michała mają 500-1000, a nawet 2000 uczestników. Uczenie się od niego w tak wąskim gronie osób to niebywała okazja, która może się już więcej nie pojawić![/text_block]

Zobacz jakie są wrażenia uczestników po wcześniejszych
LIVE++ w studio?!

— SPACER —

<section id="ulepszenie"></section>

Spędź intensywne 2 dni szkolenia Life Flow Dynamics 2.0 w studiu MentalWay

GDZIE I KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?!

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”16″ font_color=”%23000000″ font_shadow=”none” width=”400″]

15-16 października 2016 (sobota, niedziela) Rejestracja uczestników: 11:00 – 11:55 Start szkolenia: 12:00

Siedziba MentalWay 62-800 Kalisz ul. Wodna 7 (wjazd od ul. Chopina)

[/text_block]

— SPACER —

Kliknij tutaj i kup bilet!

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]PS. Jeżeli nie masz jeszcze swojego biletu na Life Flow Dynamics 2.0, zapraszamy TUTAJ.[/text_block]

Co otrzymasz w cenie?

  • Ulepszenie swojego biletu do miejsca w studiu!
  • Zapis VOD z tej edycji szkolenia! (przedsprzedaż)
  • Zapis VOD szkolenia Life Flow Dynamics 1.0
  • Zapis VOD szkolenia Life Flow Dynamics LIVE+ „Strategie osiągania FLOW”
  • Skrypt coachingowy z ćwiczeniami na 12 tygodni w wersji drukowanej
  • Catering VIP podczas przerw kawowych.
  • Udział w ekskluzywnej grupie podczas szkolenia
  • Niesamowite wrażenia, dzięki udziałowi na żywo.

Im szybciej się zdecydujesz, tym mniej zapłacisz!

— SPACER —

[text_block style=”undefined” align=”left” font_size=”22″]

3 – 10 października 2016: 850 PLN (750 PLN dla Membership Card)

11 – 14 października 2016: 1000 PLN (900 PLN dla Membership Card)

[/text_block]

Kupuję bilet do studia!

— SPACER —

O prowadzącym

Michał Wawrzyniak

Założyciel MentalWay. Biznesmen, artysta, filantrop. Autor bestsellerowych książek: Guru Kultury i HejtoHolik oraz inicjator Milionowego Klubu Rozwoju MentalWay łączącego charytatywność i rozwój.

Od lat dąży do rozpowszechnienia idei rozwoju osobistego oraz polepszenia statusu życia ludzi nie tylko w Polsce, ale i na świecie – uczestnicy jego szkoleń przyjeżdżają oraz przylatują z 22 krajów świata.

Jako jeden z nielicznych miał możliwość osobistego poznania Sir Richarda Bransona oraz spędzenia z nim tygodnia na jego prywatnej wyspie Necker Island. W jego pracy oraz codziennych zajęciach przyświeca mu idea oraz życiowe motto „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko”.

Swoje wieloletnie doświadczenie biznesowe wykorzystuje umiejętnie ucząc ludzi z wielu branż, pomagając poukładać życie w jego wielu aspektach. Szerokie spektrum tematyczne w jakim się porusza i sam zgłębia wiedzę otwiera nieograniczone możliwości rozwoju i nauki z jego autorskich szkoleń w MentalWay.[text_block style=”style_1.png” align=”center” top_padding=”100″]Copyright 2016 – MentalWay Michał Wawrzyniak – All Rights Reserved[/text_block]
Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK