XXII Klub Rozwoju MentalWay „Dynamiczne relacje”

Na tym szkoleniu Michał Wawrzyniak wprowadził uczestników w Dynamikę Bogactwa, odkrywając przed nimi 8 profili oraz ideę Idealnego Związku. To unikalne połączenie wiedzy świetnie pokazuje, czym kierują się poszczególne profile w swoim życiu, co jest dla nich ważne oraz jaka jest ich najlepsza droga do osiągnięcia efektów.

To czego się dowiesz zastosujesz w rozwoju siebie, pielęgnowaniu relacji i biznesie/karierze.

Klub Rozwoju MentalWay XXII (całe szkolenie)Jeżeli podoba Ci się ten film, polub go i skomentuj.

Dzięki temu będziemy wiedzieli, że takie materiały Ci się podobają i chcesz ich więcej. ;)

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK