#1000 MARZEŃ 2016

Jakie jest Twoje najbardziej odjechane marzenie?!

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”22″ font_color=”%23ffffff” width=”600″]Super, że tutaj jesteś! Napisz nam, jakie jest Twoje najbardziej odjechane marzenie. Sprawdzimy wszystkie zgłoszenia i wybierzemy 3 osoby, którym te marzenia pomożemy spełnić. A każdemu z Was postaramy się ułatwić spełnienie listy #1000marzeń. Mamy dla Was mnóstwo inspiracji! ;)[/text_block]
— SPACER —

[custom_html]
[/custom_html]
— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”13″ font_color=”%23b5b5b5″ width=”940″]© Copyright 2016 – mentalway.pl – All Rights Reserved[/text_block]
Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK