DLACZEGO UDOSTĘPNIAMY MATERIAŁY ZA DARMO?

Zbliża się niesamowicie emocjonujące szkolenie Mental Lingua Franca 2.0, pokazujące JAK sprzedawać więcej i lepiej. Michał Wawrzyniak sprzedaje odkąd pamięta i to z imponującą skutecznością. Sprzedawał niezliczoną ilość różnych produktów w najróżniejszych miejscach oraz sytuacjach.

Dlatego dzisiaj może Cię nauczyć jak Ty możesz sprzedawać łatwiej i więcej. Lub jak się przełamać, aby zacząć sprzedawać, jeśli masz z tym trudności.

Dobrze wiemy, że nie każdy może sobie pozwolić na przyjazd na Mental Lingua Franca lub nie będzie go z innych powodów. Więc udostępniamy Ci te materiały, aby Cię zainspirować i przekazać chociaż część wiedzy. Jeżeli nauczysz się skutecznie ją stosować, na pewno zwiększysz skuteczność swojej sprzedaży.

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK