Mental Lingua Franca to szkolenie w całości poświęcone Twoim UMIEJĘTNOŚCIOM SPRZEDAŻY. Michał Wawrzyniak odkryje przed Tobą MOC SŁÓW i pokaże Ci co oraz jak robić, aby działały one dokładnie tak, jak tego chcesz. Zamiast „tak jak wyjdzie”.
Opanowując wiedzę z tego szkolenia zwiększysz skuteczność swojej sprzedaży oraz łatwość z jaką to robisz!

  • - Jak podnieść swoją skuteczność sprzedaży?
  • - Co, jak, kiedy i do kogo mówić?
  • - Jak dotrzeć do ludzi, aby poświęcili Ci swój czas i słuchali tego, co mówisz?
  • - Jakie nawyki i powszechne działania utrudniają sprzedaż?
  • - Jak pozbyć się negatywnych przekonań blokujących przed sprzedażą?

Transmisję w sobotę 15.11.2014 rozpoczniemy ok. 14:30, zakończymy ok. 16:00

W niedzielę , 16.11.2014, zaczynamy ok. 12:00 do 14:30.

Do zobaczenia on-line!

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK