Autor motta “Zawsze i wszędzie możesz wszytko!”. Od blisko 6 lat inspiruje uczestników swoich szkoleń, a Jego stylu, potężnej wiedzy, humoru i dosadnej lingwistyki doświadczyło już ponad 15 105 uczestników szkoleń, a w samym 2013 roku aż 4 793 osoby.

Swoją drogą… “szkolenia” Michała już dawno przestały być zwyczajnymi “szkoleniami”. Od dawna porównywane są do czegoś z pogranicza sztuki, teatru, kabaretu i filmu. Ciągle szukamy właściwej definicji na Eventy, które prowadzi Michał ponieważ nie pasują do niczego, co możesz już znać ze swojego życia.

"Szkolenia Michała to koktajl sztuki, teatru, kabaretu,
filmu i show."
Rozpoczynając swoją przygodę w świecie rozwoju osobistego miał dosłownie ZERO pieniędzy, a jego życie prywatne legło w gruzach.

Od tego momentu, czyli przez niecałe 6 lat zbudował wielomilionowy biznes, Dream Team, zainwestował ponad 1,5 miliona PLN w swój rozwój, a prywatnie zbudował idealny związek i wspaniałą rodzinę... to wszystko W NIECAŁE 6 LAT!

Ba! Dokonał tego w mieście, w którym wg “ekspertów” nie dało się w ogóle stworzyć tego typu biznesu.
Dzisiaj do Kalisza - jego rodzinnego miasta przyjeżdżają klienci nie tylko z całego kraju, ale również i świata jednogłośnie twierdząc, że nie spotkali się z takim przeżyciem nigdzie indziej.

Jeżeli potrzebujesz wiedzy jak poprawić swoje życie biznesowe i prywatne, a także chcesz uczyć się od kogoś, kto poza potężną wiedzą jest przede wszystkim praktykiem, poznaj Michała Wawrzyniaka na jednym z jego szkoleń lub zdecyduj się na indywidualną pracę podczas Coachingu lub Mentoringu.