Zdobyte Szkolenia

AKTYWACJA SZKOLEŃ – JUŻ NIEDŁUGO!

To, że jesteś na tej stronie, oznacza, że udało Ci się zdobyć Eventy bądź LIVE++ Michała Wawrzyniaka w cenach minimalnych podczas Milionowego Klubu Rozwoju MentalWay!

Ilość aktywowanych elementów spośród tych, które udało Ci się zdobyć, to maksymalnie 4 eventy, 4 szkolenia LIVE++ bądź dowolna konfiguracja eventów i LIVE++ w sumie dająca 4!

Nawet jeśli udało Ci się zdobyć więcej niż 4 eventy bądź LIVE++, poprosimy Cię o wybranie i aktywowanie wyłącznie 4 z nich. Uczestnictwo w pozostałych eventach lub/ oraz LIVE++ jest odpłatne.

Cennik aktywacji:

  1. Pierwszy aktywowany produkt (event bądź LIVE ++) – 10 PLN netto.
  2. Drugi aktywowany produkt (event bądź LIVE ++) – 20 PLN netto.
  3. Trzeci aktywowany produkt (event bądź LIVE ++) – 30 PLN netto.
  4. Czwarty aktywowany produkt (event bądź LIVE ++) – 40 PLN netto.

Łączna kwota aktywacji za 4 wybrane produkty (eventy bądź LIVE++) to 100 PLN netto (123 PLN brutto).

Kwoty aktywacji powinny zostać opłacone najpóźniej do dnia 31 grudnia 2015.

Od 1 stycznia 2016 eventy oraz/ lub LIVE++ zdobyte w cenach minimalnych, które nie zostaną aktywowane opłatą aktywacyjną, tracą bezpowrotnie swoją ważność. Czynnikiem decydującym jest data zaksięgowania się środków pieniężnych bezpośrednio na koncie MentalWay lub w systemie płatności on-line PayU.pl.

Ilość miejsc na każdy z EVENTÓW jest ograniczona, więc nawet jeśli zdobędziesz event, zostając wybranym po wysłaniu SMSa, lecz nie opłacisz ceny aktywacyjnej na czas, a wolne miejsca się skończą, MentalWay zastrzega sobie prawo do anulowania Twojego zdobytego eventu.

Bilety na Eventy, które opłacasz w cenach minimalnych to bilety General!

Ceny aktywacji NIE ZAWIERAJĄ w sobie kosztów posiłków, cateringu czy noclegu 
w czasie trwania eventów!

UWAGA!!! Pamiętaj, że opłacając eventy czy LIVE++ w cenach minimalnych  uczestniczysz w promocji, w związku z czym:

  1. w przypadku rezygnacji z eventu bądź LIVE++ wpłacona kwota nie zostanie zwrócona, ponieważ stanowi koszty logistyczne.
  2. Po aktywowaniu eventu oraz/ lub LIVE++ zdobytego w cenie minimalnej (wpłaceniu kolejno 10 PLN netto za pierwszy produkt, 20 PLN netto za drugi produkt, 30 PLN netto za trzeci produkt oraz 40 PLN netto za czwarty produkt), poprosimy Cię o mailowe potwierdzenie Twojego uczestnictwa (potwierdzenie będzie wysłane na Twój adres e-mail na najpóźniej 2 tygodnie przed każdym eventem bądź LIVE++). Będzie to oznaczało, że w pełni DECYDUJESZ SIĘ NA UDZIAŁ W EVENCIE i STAWISZ SIĘ NA NIM! Jeśli okaże się, że finalnie nie pojawisz się z jakichkolwiek powodów, mamy prawo zażądać od Ciebie kosztów logistyki 75 lub 150 PLN od dnia eventu lub LIVE++ lub anulować pozostałe zdobyte w cenach minimalnych i opłacone Eventy bądź LIVE++.
  3. Jeśli opłacisz aktywację zdobytego w cenie minimalnej eventu bądź LIVE++, a na sali wyczerpią się miejsca z Twojej kategorii biletów (GENERAL), zamiast wejściówki na event otrzymasz VOD (zapis Video) z tego szkolenia. O kolejności wejścia na salę na event decydują oba czynniki: kolejność aktywacji zdobytych eventów jak również potwierdzenie obecności w odpowiedzi na maila wysłanego do Ciebie przed szkoleniem.