Mental Lingua Franca 3.0 LIVE++ EXTRA

Tutaj znajdziesz dodatkowe pliki do pobrania dla uczestników Mental Lingua Franca

Pobierz designerskie tapety Mental Lingua Franca

DZIEŃ 1 – AKT I

 • icon
  1. Case Study – Steve Jobs

  Prezentacje jego produktów są LEGENDARNE, a marka, którą stworzył jest jedną z najmocniejszych brandów na świecie!

 • icon
  2. Case Study – Lady Gaga

  Niesamowicie utalentowana wokalistka, którą świat zna zarówno z muzyki, jak i zamieszania, które często się wokół niej pojawia.

DZIEŃ 1 – AKT II

 • icon
  4. Case Study – Mahatma Gandhi

  Przydomek Mahatma, czyli Wielki Duchem. Indyjski przywódca narodowy, który powołał Hinduski Kongres Natalu, aby nadać prawa społeczności hinduskiej.

DZIEŃ 2 – AKT III

 • icon
  5. Case Study – ZAPPOS

  Potężny sklep internetowy, który stosuje pionierskie rozwiązania i kieruje się ideą „Dawaj innym szczęście!”.

 • icon
  6. Case Study – Starbucks

  Jedna z największych sieci kawiarni na świecie. Wiele osób nie potrafi przejść obok Starbucks i nie kupić kawy!

DZIEŃ 2 – AKT IV

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK