Obejrzyj i sprawdź czego możesz się nauczyć

Sprzedawaj setki razy więcej i częściej!

Dołącz do darmowej transmisji ze szkolenia online Michała Wawrzyniaka - Mental Lingua Franca 3.0 i dowiedz się, jak zwiększyć swoją SKUTECZNOŚĆ SPRZEDAŻY!

Darmowe fragmenty szkolenia obejrzysz
2-3 kwietnia 2016!

Sobota: 14:30 – 15:15 oraz 17:00 – 17:45
Niedziela: 12:30 – 13:15 oraz 15:00 – 15:45

Zobacz jak było na poprzedniej edycji Mental Lingua Franca!

Czego nauczysz się ze szkolenia?!

  • Jak ważne są POWODY dla których sprzedajesz?
  • Jaką rolę w sprzedaży odgrywają EMOCJE?
  • Zrozumiesz, że decydująca jest Twoja mentalność.
  • Zobaczysz jakie są konsekwencje braku sprzedazy.

O czym będzie Mental Lingua Franca?

Wszystkie techniki sprzedaży możesz wyrzucić do kosza, jeśli nie wiesz PO CO tak naprawdę sprzedajesz. Musisz się zastanowić po co chcesz zarobić? To Twojego „DLACZEGO” jest mega istotne. Michał pomoże Ci odkryć Twoje najsilniejsze powody, które będą Cię codziennie motywować i inspirować do sprzedaży. Dzięki temu zaczniesz SPRZEDAWAĆ SETKI RAZY CZĘŚCIEJ i efektywniej.

Na szkoleniu dowiesz się m.in., że sprzedaż nie jest racjonalna, ale emocjonalna. W 90% to emocje powodują, że coś kupujemy, pozostałe 10% to słowa, wygląd, styl czy zachowanie. Ludzie od Ciebie kupią jeśli zbudujesz w nich EMOCJE. Dowiedz się jak to zrobić!

O prowadzącym

Michał Wawrzyniak

Michał Wawrzyniak - Założyciel MentalWay. Biznesmen, artysta, filantrop. Autor bestsellerowych książek: Guru Kultury i HejtoHolik oraz inicjator Milionowego Klubu Rozwoju MentalWay łączącego charytaywność i rozwój.

Od lat dąży do rozpowszechnienia idei rozwoju osobistego oraz polepszenia statusu życia ludzi nie tylko w Polsce, ale i na świecie - uczestnicy jego szkoleń przyjeżdżają oraz przylatują z 22 krajów świata. Jako jeden z nielicznych miał możliwość osobistego poznania Sir Richarda Bransona oraz spędzenia z nim tygodnia na jego prywatnej wyspie Necker Island. W jego pracy oraz codziennych zajęciach przyświeca mu idea oraz życiowe motto "Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko".

Michał rozpoczynał w swojej karierze wiele różnych biznesów od branży Beauty przez komputery po rozwój osobisty. Za każdym razem doprowadzał je do spektakularnych rezultatów. Na przestrzeni wielu lat zyskał ogromne doświadczenie i przepotężne ilości wniosków, metod i schematów, których teraz nauczy Ciebie. Dowiedz się jak budować emocje w sprzedaży i w końcu zacząć zarabiać prawdziwe pieniądze.

Obejrzyj darmową transmisję z LIVE++
Mental Lingua Franca!

Online | 2-3 kwietnia 2016

© Copyright 2016 - MentalWay Michał Wawrzyniak - All Rights Reserved