Mentalwayandia Membership Card

Wejdź do świata,
w którym
„Zawsze i Wszędzie
Możesz Wszystko!”

 • INSPIRACJA

  Regularna dawka inspiracji i szerszej perspektywy na świat.

 • SPOŁECZNOŚĆ

  Dostęp do ciekawych, otwartych, nastawionych na rozwój osób – takich, jak Ty!

 • EKSKLUZYWNE TREŚCI

  Dostęp do niepublikowanych nigdzie indziej materiałów wideo oraz szkoleniowych.

 • UNIKALNE OFERTY

  Specjalne ceny, oferty w przedsprzedaży i stałe zniżki wyłącznie dla członków grupy!

SPRAWDŹ, CO ZYSKASZ DOŁĄCZAJĄC DO SPOŁECZNOŚCI MENTALWAYAN:

arrow

#1 Dostęp do grupy MMC

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”20″ font_font=”Titillium%20Web” font_style=”normal” font_color=”%23000000″ font_shadow=”light”]

A na niej setki ludzi otwartych na świat i nowe pozytywne znajomości, ciekawe dyskusje i wątki czy nawet regularna uwaga Michała przy większości tematów, a także wiele, wiele innych ciekawych materiałów.

[/text_block]

#2 PEŁNE Retransmisje Ze Szkoleń Michała Wawrzyniaka

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”20″ font_font=”Titillium%20Web” font_style=”normal” font_color=”%23ffffff” font_shadow=”dark” width=”700″]Michał Wawrzyniak jest autorem największej biblioteki szkoleń VOD w Europie (WayUp.pl). Dlatego postanowiliśmy nadawać dwa razy w tygodniu retransmisje fragmentów tych materiałów na fanpage MentalWay na Facebooku. Od teraz 2x w tygodniu możesz obejrzeć aż 100 min szkolenia. Pierwsze 40 min jest dostępne dla każdego, a pozostałe 60 min wyłącznie dla posiadaczy karty Mentalwayandia Membership.

To ponad 6 godzin darmowych retransmisji w miesiącu TYLKO DLA GRUPY![/text_block]

#3 Dostęp Do Całych, Niecenzurowanych Wywiadów Michała Wawrzyniaka Totalnie Za Darmo!

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”20″ font_font=”Titillium%20Web” font_style=”normal” font_color=”%23000000″ font_shadow=”light”]

Za nami już dwa sezonu podcastu i videocastu Michała Wawrzyniaka „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko!”.  To seria inspirujących wywiadów z osobami, które tym co oraz jak robią pokazują, że naprawdę można osiągnąć wszystko. Skrócona wersja wywiadu jest ogólnodostępna, posiadacze karty Mentalwayandia Membership mają dostęp do pełnej wersji, o wartości 47-97 PLN!

[/text_block]

Zobacz zapowiedź:

— SPACER —

#4 Niższe Ceny Na Wybrane Produkty W Sklepie MentalWay

Dostęp do specjalnych ofert dla klubowiczów oraz często pierwszeństwo zakupu dla ofert limitowanych. Zakup karty zwróci Ci się błyskawicznie (o ile już się to nie stało!)

Aktualnie ponad 70 produktów taniej o 10-50 PLN!

Cały czas pojawiają się nowe promocje!#5 Newsy, Informacje I Powiadomienia Bezpośrednio Od Michała Wawrzyniaka

Michał osobiście napisze o wielu newsach na grupie, zanim informacja pojawi się gdzieś indziej lub przypomni o ważnych tematach, które mogą umknąć Ci w innych kanałach. Bądź na bieżąco i korzystaj z możliwości kontaktu z Michałem!


#6 Możliwość pracy z osobistym concierge z Ekipy MentalWay

MMC Concierge to możliwość bezpośredniego kontaktu ze swoim opiekunem w Mentalway. Dostaniesz komórkę do tej osoby, emaila oraz doda Cię do znajomych na FB, żebyście mogli swobodnie rozmawiać. Ciągle będzie pracować tylko 6h dziennie, jak obecnie i w nocy będzie spać ? – ale znajdzie dla Ciebie o wiele więcej czasu. Bo będziesz w małej, maksimum 10 osobowej, grupie tego opiekuna.#7 Dostęp Do Ekskluzywnych Treści Niedostępnych Nigdzie Indziej!

Na facebookowej grupie znajdziesz między innymi zdjęcia flipchartów z eventów oraz LIVE/LIVE+, a także slajdy z prezentacji Michała. Te materiały nie są dostępne nigdzie indziej!


To wszystko za 10 złotych miesięcznie!

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”26″ font_font=”Titillium%20Web” font_style=”normal” font_color=”%23000000″ font_shadow=”light”]

Dołącz do posiadaczy karty Mentalwayandia Membership i korzystaj z przywilejów!

[/text_block]

— SPACER —

Aplikuj o KARTĘ!Za jedyne 119 PLN na rok.

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”14″ font_font=”Titillium%20Web” font_style=”normal” font_color=”%23ffffff” font_shadow=”none”]

Za chwilę przeniesiemy Cię do ankiety.

[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”center” top_padding=”100″]Regulamin programu Mentalwayandia Membership Card znajdziesz TUTAJ.

 

© Copyright 2017 – MentalWay Michał Wawrzyniak – Mentalwayandia Membership Card – All Rights Reserved[/text_block]

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK