multiplaner

<section id="film"></section>

POZNAJ HISTORIĘ 20-lat Multiplanera w pigułce!

 • Jak powstał pomysł na ten system i jak się rozwinął?
 • Zobacz pasję jego Twórcy!
 • Sprawdź, jak to działa.
 • Dlaczego Stephen Covey mógłby go używać?

Co stoi na PRZESZKODZIE do prawdziwej efektywności i świetnej organizacji?!

Oglądając szkolenie online, dowiesz się, jak przy pomocy narzędzia Multiplaner zwiększyć swoją wydajność i zyskać więcej czasu!

PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY

Jak szkolenie pomoże Ci podnieść swoją
wydajność i poziom organizacji?

 • Pokazując, jak dzielić swój czas na MONO i MULTI.
 • Układając listę swoich spraw na czytelne konteksty.
 • Segregując tematy i projekty.
 • Ułatwiając zrozumienie, kiedy wykonać daną czynność. (To jeden z kluczy do wysokiej wydajności!)
 • Ucząc skuteczniejszego planowania krótko i długoterminowego

— SPACER —

Obejrzyj szkolenie online i dowiedz się tego wszystkiego!

PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY

— SPACER —

Jakich efektów możesz się spodziewać?!

  • Spokoju w głowie i porządku na biurku. Nigdy więcej miliona kartek z notatkami i listami to do!
  • Błyskawicznego dostępu do wszystkich istotnych informacji, dat i notatek.
  • Większej ilości czasu na robienie tego, co chcesz. Nie ścigaj się więcej z czasem!
  • Umiejętności radzenia sobie z natłokiem spraw.

  PROWADZĄCY

  Rafał Mirkowski

  [text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”16″ font_color=”%23ffffff”]Manager z 20-letnią praktyką, zarządzał wieloma zespołami i motywował je do osiągania najwyższej efektywności. Znajdywanie skutecznych sposobów na zwiększanie efektywności, znajdywanie większej ilości czasu i ułatwianie pracy stało się jego pasją.

  Specjalista od systemów raportowania wyników firmy oraz twórca motywujących systemów wynagrodzeń, Umie sprawić, żeby zespoły samodzielnie realizowały założone cele, bez potrzeby ciągłego kontrolowania.

  Mając już dość ciągłego szukania w kalendarzu i notesach dat, ważnych informacji stworzył własny system samoorganizacji – Multiplaner®! To narzędzie szybko stało się hitem wśród osób, które także mają mnóstwo spraw na głowie, zarządzają projektami i realizują swoje aspiracje.

  Bogate doświadczenie Rafała zaowocowało znalezieniem metody używania Multiplanera dla każdego! Nie ważne czym się zajmujesz i co blokuje Twoją efektywność lub powoduje problemy z organizacją pracy.[/text_block]

  — SPACER —

  ZAPIS VOD dostępny do oglądania online od razu po zamówieniu!

  — SPACER —

  PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY

  — SPACER —

  — SPACER —

  [text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”18″]Firma MentalWay i Michał Wawrzyniak organizują szkolenie LIVE+ dla Rafała Mirkowskiego i marki „Multiplaner”.[/text_block]
  [text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”14″]Zapis VOD – profesjonalnie zmontowane nagranie wideo, które możesz oglądać przez kolejny rok, nieograniczoną liczbę razy!
  Nic nie tracisz, jeżeli nie możesz z nami być cały czas. Premiera do 14 dni po wydarzeniu.[/text_block]

  [text_block style=”style_1.png” align=”center” top_padding=”100″]Copyright 2015 – MentalWay Michał Wawrzyniak. All Rights Reserved.[/text_block]
  Witaj,
  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

  O jakich danych mówimy?
  Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

  Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

  W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

  OK