Przeczytaj więcej o akcji Nowoczesny i Świadomy Biznes i dowiedz się,
czego się spodziewać:

Nowoczesny Biznes to NIE są biura w najdroższych wieżowcach, ani naszpikowane zaawansowanymi technologiami biurowe sprzęty… nie są to również skomplikowane systemy informatyczne „wykonujące całą pracę za Ciebie”.

Według Michała Wawrzyniaka prowadzenie Nowoczesnego i Świadomego Biznesu to umiejętności. Najważniejsza jest postawa PRZEDSIĘBIORCY - niezależnie od tego czy masz własną firmę, czy pracujesz na etacie. Gdy nauczysz się odpowiednio dysponować dostępnymi zasobami, może się okazać, że efekty przerosną Twoje najśmielsze oczekiwania, a konkurencja… będzie się zastanawiać „jakim cudem do tego doszło”?

Myśląc przedsiębiorczo nie wpadniesz w pułapki, w których znajduje się dzisiaj wiele biznesów i niezależnych ekspertów. Zamiast tego, będziesz wiedzieć co zrobić, aby ŁATWIEJ i PEWNIEJ zarabiać godne pieniądze.

Stabilność biznesu zapewniają LOJALNI KLIENCI, którzy wracają do Ciebie sami, ponieważ czują wartość, jaką od Ciebie dostają. Wystarczy znać kilka skutecznych sposobów, aby wytworzyć w nich NAWYKI myślenia o Twojej firmie, w chwilach, kiedy potrzebują pomocy.

Zespół Marzeń natomiast pozwoli Ci, dynamicznie reagować na to co się dzieje wokół. Kiedy Ciebie nie ma, to oni zadbają, o to, aby firma generowała pieniądze.PODSUMOWUJĄC...

W dzisiejszych niepewnych czasach, kiedy następują gwałtowne zmiany, Twoja marka, Twój Zespół oraz lojalni klienci zapewniają byt i stabilność.


  1. Ty jako EKSPERT w swojej dziedzinie zawsze znajdziesz rozwiązanie i sposób pokonania przeszkód.
  2. Twój Zespół Marzeń będzie przy Tobie niezależnie od sytuacji.
  3. Lojalni klienci zawsze wybiorą Ciebie i będą wracać, bo cenią wartość jaką otrzymują.

W dzisiejszych czasach, gdy wiele biznesów rozwija się coraz gorzej, a sporo z nich po prostu upada, możesz zdobyć OGROMNĄ PRZEWAGĘ! Wierzymy, że dostarczone materiały pozwolą Ci, ją nie tylko odkryć, ale i zastosować. Dzięki czemu będziesz wiedzieć, w jaki sposób otoczyć się lojalnymi Klientami, Zespołem Marzeń oraz co zrobić, aby Twoją markę lub Ciebie postrzegano jako Eksperta w danym fachu.