Perfect Couple - darmowa transmisja - thx page

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”35″ font_style=”normal”]

DZIĘKUJEMY ZA ZAPIS NA DARMOWĄ TRANSMISJĘ ZE SZKOLENIA PERFECT COUPLE !!

[/text_block]

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”26″ font_style=”normal”]

Zobacz film Michała Wawrzyniaka,
w którym opowiada o podstawie IDEALNEGO ZWIĄZKU

[/text_block]

[custom_html]
[/custom_html]
[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”20″]Podziel się i zainspiruj swoich znajomych![/text_block]


OBEJRZYJ CAŁE SZKOLENIE ONLINE!

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

Fragment szkolenia jest pełen cennej wiedzy i wskazówek, a to tylko półtorej do dwóch godzin z ponad 15!

Czy widzisz zatem, ile możesz wchłonąć w ciągu całych trzech dni? Co więcej, jeśli nie masz takiej możliwości, nie musisz przyjeżdżać do Kalisza. Żeby zobaczyć całe szkolenie Perfect Couple wystarczy Ci dostęp do Internetu!

W cenie otrzymasz zapis VOD szkolenia oraz skrypt coachingowy do codziennych ćwiczeń online.

[/text_block]

OGLĄDAM!

Powtarzaj i utrwalaj zdobytą wiedzę!

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

Dzięki zapisowi VOD możesz powtarzać szkolenie ile chcesz przez 365 dni. Pomoże Ci to utrwalić to, czego się nauczyłeś i sięgnąć do źródła w każdej chwili! Równolegle korzystając ze stworzonego przez nas skryptu coachingowego do codziennej pracy online, szybciej i łatwiej zastosujesz nową wiedzę.

Dzięki połączeniu obu sposobów nauki maksymalizujesz swoje szanse na efekty oraz osiągniesz je w najszybszym możliwym czasie!

[/text_block]

KUPUJĘ!

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

Perfect Couple już 20 – 22 maja 2016!

[/text_block]

— SPACER —

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”13″ font_color=”%23b5b5b5″ width=”940″]© Copyright 2016 – MentalWay Michał Wawrzyniak – All Rights Reserved[/text_block]
Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK