Zobacz, jak było pierwszego dnia...

I dołącz do nas na kolejne darmowe części!

Dołącz do darmowej transmisji z wyczekiwanego szkolenia Michała Wawrzyniaka - Perfect Couple i dowiedz się, jak tworzyć i wzmacniać DOSKONAŁE RELACJE!

Szkolenie odbędzie się 20-22 maja 2016!
Piątek: 15:00 - 16:00
Sobota: 13:00 - 14:00
Niedziela: 13:00 - 14:00

Zobacz jak Michał Wawrzyniak zapowiada live++ Perfect Couple!

Czego nauczysz się ze szkolenia?!

  • Jakie są ETAPY INTYMNYCH RELACJI?
  • Co tworzy FUNDAMENTY związku?
  • Od czego trzeba ZACZĄĆ budowę relacji?
  • Jak regularnie WZMACNIAĆ relacje?

O czym będzie Perfect Couple?

Perfect Couple to jedno z kultowych szkoleń Michała Wawrzyniaka rozwijające jego ideę Idealnych Związków. Kiedy ją zrozumiesz i wesprzesz wiedzą, mentalnością oraz technikami ze szkolenia to niemal gwarantowane jest, że Twój obecny związek oraz relacje z ludźmi wejdą na wyższy poziom!

Weź udział w transmisji niezależnie od tego czy jesteś w związku, czy singlem. To doskonale wzmocni fundamenty Waszej obecnej lub przyszłej miłości oraz nauczy Cię pielęgnować każdą inną relację.

Perfect Couple często odwołuje się do MentalWoman oraz MentalMan, dlatego warto wcześniej sięgnąć po VOD z tych szkoleń.

O prowadzącym

Michał Wawrzyniak

Michał Wawrzyniak - Założyciel MentalWay. Biznesmen, artysta, filantrop. Autor bestsellerowych książek: Guru Kultury i HejtoHolik oraz inicjator Milionowego Klubu Rozwoju MentalWay łączącego charytaywność i rozwój.

Od lat dąży do rozpowszechnienia idei rozwoju osobistego oraz polepszenia statusu życia ludzi nie tylko w Polsce, ale i na świecie - uczestnicy jego szkoleń przyjeżdżają oraz przylatują z 22 krajów świata. Jako jeden z nielicznych miał możliwość osobistego poznania Sir Richarda Bransona oraz spędzenia z nim tygodnia na jego prywatnej wyspie Necker Island. W jego pracy oraz codziennych zajęciach przyświeca mu idea oraz życiowe motto "Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko".

Michał zbierał swoje doświadczenia i poglądy odnośnie związku przez lata. Zanim powstały szkolenia MentalMan i MentalWoman, nie miał zamiaru uczyć ludzi o związkach i relacjach. Za namową klientów jednak pojawiły się pierwsze skolenia tylko dla kobiet i dla mężczyzn. Perfect Couple stało się ich naturalną kontynuacją, aby nauczeni indywidualnie podstaw dwoje ludzi mogli razem przejść poziom wyżej.

Obejrzyj darmową transmisję z LIVE++
Perfect Couple!

Online | 20-22 maja 2016

© Copyright 2016 - MentalWay Michał Wawrzyniak - All Rights Reserved