Pierwsze Kroki

Michał Wawrzyniak opracował schemat nasycenia, aby przesunąć granice efektów oraz zrozumienia wiedzy, jakie oferuje swoim klientom i fanom. To proces dosłowie gwarantujący najwyższą wydajność nauki, kiedy się do niego zastosujesz i wcielisz w życie.

 

SCHEMAT NASYCENIA

Nasycenie to nic innego jak poziom wiedzy, wniosków, przekonan i umiejetnosci z danej dziedziny, jaki masz w głowie. Im jest wyzszy tym łatwiej jest Ci generowac okreslone efekty czy posługiwac sie wiedza. Najlepsza metafora jest gabka. Minimalny poziom nasycenia to sucha, a maksymalny to ociekajaca. W pierwszym przypadku, brak wiedzy uniemozliwia Ci wycisniecie jakichkolwiek efektów. W drugim przypadku, kiedy wiedza, zrozumienie i umiejetnosci wrecz kipia z Ciebie, z łatwoscia wygenerujesz takie efekty, jakie inni osiagaja z trudem na mniejszym poziomie. Najszybszy sposób na nasycenie? W MentalWay masz wiele mozliwosci uczenia sie. Oto sciezka pozwalajaca Ci wykorzystac je najskuteczniej. To własnie bardzo róznorodna forma przekazu oraz wielokrotna stycznosc z materiałem powoduje, ze Mentalwayanie osiagaja tak wspaniałe efekty.

 

 

SYSTEM

Zrzut ekranu 2014-12-01 o 18.36.18
Stworzony przez Michała ogranicza do minimum wszelkie rozpraszacze i czynniki powodujące to, ze nie stosujesz wiedzy po szkoleniu. Jednak działa skutecznie tylko wtedy, kiedy idziesz wyznaczona ścieżka i niczego nie omijasz.

 

1.LIVE

4
To skondensowane 2-godzinne szkolenie online prowadzone dla publicznosci przed monitorami. W tym czasie Michał Wawrzyniak przekazuje Ci niezalezny wycinek z wiedzy, która podzieli sie z Toba pózniej, kiedy pojawisz sie na zycznym szkoleniu. Na tym etapie oprócz nauki i wyciagniecia wniosków, Twój umysł zaczyna poznawac temat i robic na niego miejsce, aby móc wchłonac wiecej.

 

VOD Kolejny etap to nauka z VOD, czyli zapisów wideo szkolen dostepnych na platformie WayUp.pl. Teraz czas na powtórzenie wiedzy z LIVE lub obejrzenie zapisu z poprzedniejedycji szkolenia, na które przyjedziesz. To zwiekszy Twoje zrozumienie tematu oraz przygotuje Cie do szybszego, łatwiejszego przyjmowania wiedzy ze sceny. WayUp.pl to ogromna skarbnica wiedzy.

1

2.EVENT

W tej chwili  po raz pierwszy spotykasz się z Michałem fizycznie, aby w grupie kilkuset lub tysięcy osób wygenerować ogromny potencjał energii, emocji i świetnego samopoczucia. To pozwala na dosłownie wkładanie wiedzy i wniosków do Twojej głowy. Jest tego dużo i możesz mieć momentami wrażenie, że ciężko to ogarnąć. Jednak od tego są notatki, a wiedza ze szkolenia będzie się przesączała w Twoim tempie, aż ją zrozumiesz. Czasami nawet po latach, kiedy pojawią się potrzebne Ci do zrozumienia tego warunki.


3.MASTERMIND

3To regularne spotkania online z Michałem po szkoleniu w formie webinarów. Podczas każdego ze spotkań Michał omawia część szkolenia, któremu dedykowany jest Mastermind. Regularność pozwala utrwalić Ci to, czego się uczysz i pomaga być konsekwentnym w stosowaniu (biorąc udział w Mastermindzie naprawdę ciężko jest nie zastosować wiedzy!). Każda godzinna sesja to wyższe zrozumienie, rozszerzenie tematu, dodatkowe perspektywy oraz doprecyzowanie Twoich wniosków. W 2015 planujemy aż 7 różnych Mastermindów… Obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4.WORKSHOP

2Na warsztacie spośród setek czy tysięcy osób, z Michałem spotyka się jedynie kilkadziesiąt. W takiej małej, intymnej grupie ćwiczysz i DOŚWIADCZASZ na własnej skórze wiedzy i umiejętności płynących z tematyki szkolenia. Podczas workshopu masz dostęp do ZAAWANSOWANYCH strategii oraz technik wykraczających ponad poziom eventu. Tak właśnie wygląda ścieżka opracowana przez Michała, pozwalająca zwiększyć efekty przez wzrost nasycenia. Zastosuj ją i sprawdź, jak wiele Twój umysł może wchłonąć.

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK