Życzenia noworoczne od Michała

Możliwe, że już do Ciebie „zadzwoniliśmy”, ale jeśli jeszcze nie,
to poniżej możesz usłyszeć życzenia noworoczne, które Michał nagrał specjalnie dla Ciebie.

Ostatnie godziny starego roku, to dosłownie OSTATNIA szansa, żeby DAĆ Ci jakieś prezenty.
Jeśli masz ochotę sprawić sobie trochę czasu z nami, to TYLKO do północy ciągle działa promo z Milionowego Klubu.

Kliknij w poniższy obrazek, a przeniesiemy Cię na kolejną stronę.(promocja kończy się o północy dzisiaj!)

Wszystkiego, co najlepsze w nadchodzącym 2014 roku.
Życzy Michał Wawrzyniak, MentalWay Dream Team oraz IciIci 😉

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK