Art of Dreaming

Celem szkolenia
Art of Dreaming

jest zrozumienie, że to, co dla mnie jest marzeniem,
dla innych jest rzeczywistością i odwrotnie.
Różni nas tylko punkt widzenia.

Wiedza ze szkolenia Art of Dreaming nauczy Cię marzenia w sposób EFEKTYWNY. Otrzymasz narzędzia i przetestowane techniki, które pozwolą Ci zrealizować to, o czym marzysz. Przecież nie jest sztuką snuć wizje, które pozostaną jedynie w Twojej głowie.

Sztuką jest osiągnąć to wszystko! Michał Wawrzyniak znany jest z realizacji swoich marzeń, a teraz podzieli się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem, abyś mógł przejść ze świata marzeń do realizacji każdego z nich.

Program Coachingowy Johna Maxwella prowadzony przez jedynego polskiego członka jego Teamu szkoleniowego, czyli Michała Wawrzyniaka.

Kilka słów na temat Johna C. Maxwella
Jest znanym na świecie ekspertem w dziedzinie przywództwa, mówcą i autorem książek, które sprzedały się w ponad 13 milionach egzemplarzy, a jego organizacje przeszkoliły ponad 2 miliony liderów w wielu różnych krajach. W tym m.in. firmy z listy Fortune 500, liderów partii politycznych i rządów, a także organizacje takie jak Akademia Wojskowa West Point, czy ligi NBA i NFL.

Jego książki zostały uznane za bestsellery przez „New York Times”, „Wall Street Journal” i „Business Week”.

John Maxwell został uznany przez portal Leadershipgurus.net za Największego Światowego Guru Przywództwa.

Można więc śmiało stwierdzić, że w trakcie szkolenia, otrzymujesz 40 lat doświadczeń Johna C. Maxwella oraz 15 lat doświadczenia, pasję i energię Michała Wawrzyniaka!