Art of Dreaming

Celem szkolenia
Art of Dreaming

jest zrozumienie, że to, co dla mnie jest marzeniem,
dla innych jest rzeczywistością i odwrotnie.
Różni nas tylko punkt widzenia.

Wiedza ze szkolenia Art of Dreaming nauczy Cię marzenia w sposób EFEKTYWNY. Otrzymasz narzędzia i przetestowane techniki, które pozwolą Ci zrealizować to, o czym marzysz. Przecież nie jest sztuką snuć wizje, które pozostaną jedynie w Twojej głowie.

Sztuką jest osiągnąć to wszystko! Michał Wawrzyniak znany jest z realizacji swoich marzeń, a teraz podzieli się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem, abyś mógł przejść ze świata marzeń do realizacji każdego z nich.

Program Coachingowy Johna Maxwella prowadzony przez jedynego polskiego członka jego Teamu szkoleniowego, czyli Michała Wawrzyniaka.

Kilka słów na temat Johna C. Maxwella
Jest znanym na świecie ekspertem w dziedzinie przywództwa, mówcą i autorem książek, które sprzedały się w ponad 13 milionach egzemplarzy, a jego organizacje przeszkoliły ponad 2 miliony liderów w wielu różnych krajach. W tym m.in. firmy z listy Fortune 500, liderów partii politycznych i rządów, a także organizacje takie jak Akademia Wojskowa West Point, czy ligi NBA i NFL.

Jego książki zostały uznane za bestsellery przez „New York Times”, „Wall Street Journal” i „Business Week”.

John Maxwell został uznany przez portal Leadershipgurus.net za Największego Światowego Guru Przywództwa.

Można więc śmiało stwierdzić, że w trakcie szkolenia, otrzymujesz 40 lat doświadczeń Johna C. Maxwella oraz 15 lat doświadczenia, pasję i energię Michała Wawrzyniaka!

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK