Dream Team Rentgen

Idea szkolenia
Dream Team Rentgen

Staję się najlepszą wersją siebie, która w połączeniu
z innymi osiąga nie tylko wielokrotność, lecz potęgę, której sama nigdy nie zrealizuje.

Na szkoleniu odkryjesz etapy, które przyczyniły się do budowy Dream Teamu Michała Wawrzyniaka, znajdziesz wśród nich m.in.:

1. TEASER:
Jak mówić o swojej firmie i zespole, zanim ktoś podejmie decyzję o chęci pracy dla Ciebie?

2. WĄSKA BRAMKA:
Jak zminimalizować ryzyko zatrudnienia niewłaściwej osoby, czyli jak skutecznie odstraszać ludzi?

3. PRZEPOWIEM CI PRZYSZŁOŚĆ:
W jaki sposób omówić największe wtopy i problemy, które czekają na członka Twojego zespołu, aby przygotować go na nie, zanim jeszcze się pojawiły?

4. ZAPOMNIJ TO, CO WIESZ I RÓB CO CI KAŻĘ:
Ty również masz poczucie, że “nowe osoby” z reguły potrzebują miesięcy, a czasem lat na to, aby stały się bardzo produktywne? Oto recepta, jak ten okres skrócić do absolutnego minimum.

5. REJESTRUJ SWÓJ PROGRES:
To on stanie się paliwem rakietowym dla Twojego zespołu – gdy nauczysz ich korzystać z tej siły, nie tylko będą Ci ogromnie wdzięczni, ale również osiągną jeszcze więcej!

6. CELEBRUJEMY KAŻDY SUKCES:
Jak świętować sukcesy oraz dlaczego jest to jeden z najważniejszych składników sukcesu?

7. ODKRYWANIE GWIAZDY W GWIEŹDZIE:
Jak pomóc ludziom odkrywać w sobie jeszcze większy potencjał, aby w efekcie rozwijali się jeszcze szybciej, generując znacznie większe wyniki?

Jest to zaledwie ułamek tego, co czeka na uczestników tego szkolenia…
Michał aż zaciera ręce nie mogąc się doczekać, aby opowiedzieć Ci „W jaki sposób zbudować swój Dream Team?”.

Szkolenie to jest doskonałe zarówno dla liderów zespołów, kadry zarządzającej, prezesów jak i wszystkich członków zespołu, ponieważ każdy będąc w swoim miejscu tej wspaniałej machiny wyciągnie dla siebie potężną wiedzę i gotowe strategie, które z powodzeniem wykorzysta wdrażając je odgórnie w swojej firmie lub też od środka… zarażając tym pozytywnym flow swoich współpracowników.

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK