Geniusz NeuroMarketingu

Przesłanie szkolenia
Geniusz NeuroMarketingu

Wiem, że jestem moją osobistą marką. Promocja tego w co wierzę, co kocham i jaki jestem, ma znaczenie. Nie ma znaczenia kim jestem, lecz to jak o tym innym komunikuję.

To szkolenie to kompilacja najmocniejszych technik marketingowych stosowanych przez Michała Wawrzyniaka połączonych z badaniami neurologicznymi tak, abyś zrozumiał dokładnie w jaki sposób działa umysł Twojego Klienta.

Po 5 dniach spędzonych z Michałem zrozumiesz wyjątkowo skomplikowane mechanizmy neurologiczne, aby nie tylko wiedzieć co działa, ale również DLACZEGO?

Mając odpowiedź również na to pytanie nie tylko będziesz umiał wykorzystywać z sukcesem istniejące strategie, ale również samodzielnie nauczysz się komponować swoje własne!

Dodatkowym potężnym atutem szkolenia Geniusz Neuro Marketingu jest to, że
Michał bardzo często wykorzystuje do tłumaczenia wiedzy przykłady biznesów uczestników. Masz zatem ogromną szansę na to, że przez 5 dni poznasz nie tylko techniki, ale również precyzyjną wiedzę jak użyć ich dokładnie w Twoim biznesie.

Geniusz Neuro Marketingu jest bardzo wymagającym szkoleniem, dlatego zachęcamy, aby udział w nim brały osoby, które mają doświadczenie biznesowe lub osoby, które posiadają solidną wiedzę na temat sprzedaży i marketingu.