Hidden Side of Life

Celem szkolenia
Hidden Side of Life

To odkrycie przed Tobą nieznanej części Życia.

Michał Wawrzyniak eksploruje duchowe ścieżki rozwoju od ponad 20 lat. Bazując na swoim doświadczeniu, stworzył nową markę Soul Pieces, która odkryje przed Tobą nieznaną część życia, pokazując wiele sposobów na duchowy rozwój.

Zobaczysz różne perspektywy ukrytej strony. Szamanizm, modlitwy, energia chi itd. Czegoś co funkcjonuje, gdzieś istnieje, ale wielu z nas się tym nie interesowało lub nawet nie wiedziało.

Stosowanie wiedzy i umiejętności ze szkolenia będzie wspierać Twój rozwój w MentalWay.

Dajemy Ci możliwość skorzystania z promocji jaka obowiązywała na Milionowym Klubie Rozwoju MentalWay, dzięki niej może kupić szkolenia nawet 90 % taniej. Pamiętaj, że do ceny biletu należy dodać koszt aktywacji promocji (dla osób nieobecnych na Milionowym Klubie)

DATA:

21-22 marca 2015

WARTOŚĆ: 970 PLN

Cena w okresie 16.11 – 15.01.2015: 150 PLN
Cena w okresie 16.01 – 31.01.2015: cena rośnie*


Kupuję Szkolenie

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK